Wpis z mikrobloga

W Polsce jak w lesie xD

Sytuacja sprzed chwili.

Koleżanka lvl 28 w biurze wspomniała że dziś w jadąc do pracy Uberem dostała komplement za ładne perfumy od kierowcy (jakiś obcokrajowiec), co w sumie mnie nie dziwi bo na mój nos użyła PDM Delina i sam też bym tak zrobił

A co na to 2 kolegów z którymi rozmawiała?

Jak można zagadywać do obcej osoby że ładnie się pachnie, tak się nie robi xD

Perfumy to indywidualna sprawa i nikt nie powinien Cię obwąchiwać xD


Mnie zamurowało, a koleżanka jeszcze im przyznała rację ()


Sytuacja idealnie mi pasuje do wykładu Testo o patrzeniu się na Polaka xD

#perfumy
  • 52
  • Odpowiedz
@Red_Ducc jaka korporacyjna? Wszędzie w pl niestety panuje pogląd że perfumy to indywidualna sprawa i obwąchiwanie takiej osoby to wchodzenie w jej sferę osobista a ty #!$%@? coś o korpo xD
  • Odpowiedz
W Polsce jak w lesie xD


@Zabi96: Doooopa tam. Nie wiadomo jak było i nie wiadomo co goście mieli na myśli. Czym innym jest skwitować słowami "ładny zapach", a czym innym jeśli typ zasyczał "ślicznie pani pachnie" oblizał się i zarzucił czarną grzywkę na śniadym czole.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Doooopa tam. Nie wiadomo jak było i nie wiadomo co goście mieli na myśli. Czym innym jest skwitować słowami "ładny zapach", a czym innym jeśli typ zasyczał "ślicznie pani pachnie" oblizał się i zarzucił czarną grzywkę na śniadym czole.


@Radokop Przeczytałeś spoiler? Dokładnie wiem jak było bo siedzę 2 biurka dalej i słyszałem całą rozmowę od początku do końca. Nie komentowali faktu że jakiś ciapaty był creepy i ją chciał wywieźć do
  • Odpowiedz
że w korpo spodziewałbyś się ludzi inteligentnych i otwartych,


@Red_Ducc: to chyba ktoś kto nigdy w korpo nie pracował. Tam masz cały przekrój ludzi łącznie z zakompleksionymi bucami którzy myślą że robota w korpo czyni ich kimś ważnym.

@Zabi96: no porąbane. Też mi kiedyś kierowca ubera powiedział że mam spoko perfumy no i był to początek fajnej rozmowy, gościu mi opowiedział o czasach gdy pracował jako szofer jakiegoś oligarchy. Masa
  • Odpowiedz
@Zabi96: przecież typy na uberach a tym bardziej obcokrajowcy to wszystkie dupy trochę ładniejsze od diabła męczą w trasie i to jest plaga a ona się miała cieszyć, że jej perfumy pochwalił. Jakby śmierdziała potem to by powiedział że ma ładne oczy.
  • Odpowiedz
@Zabi96:
- bo ludzie na zachodzie są uśmiechnięci, mowią sobie miłe rzeczy, a u nas tylko żółć
(...)
- ładny zapach perfum
- ja pjerdole jak mógł powiedzieć mi coś miłego, burak #!$%@?, napastuje mnie, powinien wysłać fax z pytaniem czy może mi coś powiedzieć
  • Odpowiedz
Sytuacja idealnie mi pasuje do wykładu Testo o patrzeniu się na Polaka xD


@Zabi96: taka kultura, wiecznie smutna.

Kiedyś chciałem ot tak zagadać z szefową (z którą byłem na ty i ogólnie taka luźniejsza relacja). Mówię do niej "o, nowa torebka? ładna :)", a ona odpowiada "nie będę z tobą o tym rozmawiać" i #!$%@? twarz XD
  • Odpowiedz