Wpis z mikrobloga

To już drugie powiadomienie tego typu. Mam się niezwłocznie skontaktować z tą kancelarią, żeby wyjaśnić ważną sprawę z P4, a teraz z podatkiem. Zna ktoś ten scam?

#oszustwo #pytanie #prawo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby było coś grubszego, dostał byś pismo już dawno. BTW polecam założyć BIK każda próba kredytu wyłudzenia jest wyłapywana i zgłaszana tobie.
  • Odpowiedz
@1Lupa: Co miesiąc dostaje SMS, że wszystko OK. Założyłem to po dziwnym sms. Stwierdziłem wtedy, kurde co chwile jakieś dane wypływają a 100 zł za spanie spokojnie mnie nie zbawi.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Nie mam zadłużenia. Dostaję od TAXAT informację ogólnikowe, ale tak właśnie pomyślałem. Gdyby było to pilne i ważne, dostałbym list albo sami by się skontaktowali. Dostaje też głuche telefony z dziwnych numerów, po kilku sekundach po odebraniu się rozłącza. Trochę mnie to niepokoi
  • Odpowiedz
@1Lupa: ja bym zadzwonił na numer z ich stronym i zapytał się o co chodzi. Może ktoś się jebnał i do systemu wprowadzając numer dłużnika, pomylił się o jedną cyfrę i wyszedl Twój numer

Dostaje też głuche telefony z dziwnych numerów, po kilku sekundach po odebraniu się rozłącza. Trochę mnie to niepokoi


@1Lupa: może jedna z technik windykacyjnych xd
Słyszalem, że niektóre firmy robią tak, że jak wyjdzie
  • Odpowiedz
@1Lupa: taxat to najgorsza firma windykacyjna w Polsce jeśli chodzi o ściągalność długów. Pewnie studenci tam dorabiają na słuchawce. Jak pójdziesz w tłum i rzucisz kamieniem w przypadkową osobę, to jest większa szansa, że trafisz dłużnika niż oni odzyskają jakieś pieniądze.
  • Odpowiedz