Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ludzie ze środowisk #blackpill, #przegryw tak bardzo przeceniają wartość wyglądu? Na tagach można nieraz przeczytać bzdury w stylu np. "jak masz mniej niż 180 wzrostu to żadna kobieta cię nie pokocha" - wy naprawdę w to wierzycie? Rozmawiacie o jakichś nadludzkich szerokich szczękach, odpowiednich oczach, wymaganym zarysie mięśni itp. Jak wytłumaczycie to, że większość mężczyzn i kobiet wygląda totalnie przeciętnie i jakoś nie ma problemu ze znalezieniem sobie kogoś? To nie jest czasem tak, że wygląd ma głównie znaczenie w początkowej fazie zapoznawania się, a wy macie po prostu zryte łby, nie macie pewności siebie i żadnych męskich cech charakteru i przez to nie radzicie sobie z kobietami?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ec3acdcd8e77c268b6329c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 125
Chad i kwestia jego zagadywania to sprawa tego rodzaju że wie iż znakomitej większości kobiet będzie się on podobał chociażby się stolcem nasmarował.


@Average_one: Tu jeszcze będzie miała miejsce zasada społecznego dowodu słuszności. Ktoś ma dziewczynę = musi być wartościowym facetem na rynku. Jak ktoś nie ma i nigdy nie miał dziewczyny = widocznie jest bezwartościowy. To ma moim zdaniem ogromne znaczenie i jeszcze większe niż sam tylko wygląd. Zwłaszcza że
Po prostu nie potraficie przyjąć do wiadomości, że 90% wykopu wygląda tak:


@Pozytywny_gosc: a co z tym gościem jest nie tak? Dla mnie on jest przeciętny z mordy.

Lepiej próbować, aż się uda. W końcu frustracja nie istnieje, a działanie zawsze prowadzi do czegoś dobrego. Nie ma opcji, że doprowadzi np. do absolutnej radykalizacji blackpillowej. To niemożliwe. Błogosławieni ci, co działają.


@TheKirghizLight: działanie nie zawsze prowadzi do czegoś dobrego, a
nie zmienia to faktu że kobiety będąc oceniać charakter wprost proporcjonalnie do wygląd i jak będziesz wygląd jak chad oskar to w oczach kobiet będziesz pewny siebie i odwrotnie


@Wazdusciel: no to przyjdzie walidacja bo okaże się że oskarek nie jest pewny siebie i co wtedy?
EleganckaProgramistka: Tak działa natura, ludzie się dobierają ze względu na wygląd, gdyż uroda świadczy o jakości genów. Były badania na ten temat. Nie chcę dołować większość użytkowników tego forum dla przegrywów, ale ludzie ze słabymi genami nie powinni się rozmnażać, dla dobra rozwoju ludzkości. Kobiety to lepiej rozumieją niż mężczyźni, dlatego brzydkim facetom trudniej kogoś znaleźć.
---

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania: bo prawdą jest, że ludzie wolą sie dobierać w pary niż żyć samemu, jest masa przeciętnych lasek i masa przeciętnych chłopów, większość populacji jest przeciętna, jeżeli laski by wolały ponad przeciętnych to nasz gatunek już dawno by wyginął, ale oczywiście jeżeli tylko sie powie, że laska może być z kimś przecięnym, to beciak, siano czy inne gówno, typowe wyparcie, wystarczy wyjść na dwór i zobaczyć jak wygląda świat i wierzenie
UrodzajnyOnkolog: Kurde, jakbym czytał te #!$%@? blackpillowócw i brał je do serca to bym już chyba dawno się wyhuśtał. Mam 174cm, lekką nadwagę i nie jestem jakimś strasznym przystojniakiem (no nie mam zakoli xD), a moja żona ma 185cm i jesteśmy razem od 7 lat. Poznaliśmy się na studiach magisterskich i zakochaliśmy w sobie od "pierwszego wejrzenia". Gdybym wierzył w to #!$%@?, że wzrost się liczy, to bym się nigdy nie
EleganckaProgramistka: Tak działa natura, ludzie się dobierają ze względu na wygląd, gdyż uroda świadczy o jakości genów.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie tylko o wygląd chodzi bo i feromony mogą mieć bardzo istotne znaczenie. I nie chodzi tu tylko o jakieś słabe geny a o eliminację osobników jakoś bliżej lub dalej spokrewnionych, co by mogło obciążać potomstwo wadami genetycznymi wynikającymi z czegoś co się nazywa chowem wsobnym. Generalnie temat jest o tyle ciekawy, że
@hamuj_sie_hamuj_sie: Nic ciekawego nie podesłałeś, w zasadzie oba linki dotyczyły tylko online datingu z 1 strony, jeżeli dla Ciebie potwierdzeniem, że 80% facetów są poniżej przeciętnej, jest apka do randkowania, to dość średnie "badania", bo faceci uznaja 40% lasek za ponad przeciętne, w takim razie, statystycznie, wiele tych ponad przeciętnych lasek, będzie z poniżej przeciętnymi, czy blackpill nie mówi, że będać 6/10 i tak znajdziesz max 3/4?