Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 292
W moich oczach zaczął się kreować nowy archetyp baby - nie jest to Anetka.

Chodzi o kobiety w wieku 30-40 lat, które jakimś cudem piastują porządne stanowiska i trzepią niezły hajs, jeżdżą sobie suvami, a przy tym są tak niemiłosiernie głupie.

To ten typ, co szczebiocze do Ciebie-pracownika/klienta jak do najlepszego przyjaciela ale jak przyjdzie co do czego to wysiupie z ciebie ostatni grosz. To takie bezwzględne "wysokofunkcjonujace" Januszki.

Już któryś raz w życiu spotykam tego typu osobę i jest jeszcze jeden czynnik wspólny -> zero merytoryki w jakiejkolwiek rozmowie, nie są w stanie odpowiedzieć w sensem na coś, co nie dotyczy ich prywatnego życia, bo po prostu nie rozumieją, co się do nich mówi. Ma się wrażenie, jakby się rozmawiało z nie wiem, 8-latkiem? Oprócz tego mają zawsze potworny problem z mówieniem i pisaniem po polsku (będąc Polkami ofc).

Ha tfu na was tępe dzidy, jak takie osoby osiągają sukces (°°
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anesa: niestety niektórzy faceci są podobni. Mamy w pracy jednego takiego debila. Nigdy nie spotkałam głupszej osoby. Pracuje tu już ze dwa lata i nadal nie rozumie zasad tu panujących, za każdym razem musimy go opieprzać i prowadzić bezsensowne i czasochłonne dyskusje. Do tego jest szurem antyszczepem, zięba to jego guru. Też rozmowa z nim to jak gadanie z dzieckiem, i to takim lekko upośledzonym. Nie wiem jakim cudem dostał
  • Odpowiedz
@MelBrooks: Czemu tak myślisz? Z mojej perspektywy to nie jest typowy wykopowy post. Dziewczyna porządnie uzasadniła dlaczego tak uważa i jakie cechy zauważa w takich ludziach. Myślę, że większość osób uznaje takie cechy za niesamowicie szkodliwe i sprzeczne z ogólnymi normami :)
  • Odpowiedz
@Anesa: u mnie takie dzidy na grupie osiedlowej chcą zarządzać wszystkim na osiedlu z poziomu fejsbuka xD od ustawienia samochodów do organizacji ruchu. Nie biorą tylko pod uwagę, że nikogo nie obchodzą.
  • Odpowiedz
nadal nie rozumie zasad tu panujących


@catch: Znaczy się jakich zasad bo tak strasznie ogólnie napisałaś.

Nie wiem jak u ciebie ale niektórych nieznośnych się trzyma bo są efektywni, może nie są mistrzami w kohabitacji ale targety się zgadzają więc ich trzymali i przymykali oko na niektóre sprawy typu wychodzenie na fajkę co pół godziny czy głośne komentowanie wyborów żywnościowych niektórych grubszych koleżanek xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarianoaItaliano: to jest duży zakład produkcyjny, on został zatrudniony do stworzenia nowego produktu, bo miał doświadczenie w tej branży, która jest nieco inna, od naszej standardowej. I to mu się nawet udało, choć sam produkt ani super, ani tani nie jest. I na przykład on nie rozumie dlaczego faktury nie są wystawiane przed wysyłką towaru, jaka powinna być droga od zamówienia złożonego przez klienta do faktury, jak obsługiwać nasz ERP
  • Odpowiedz
"ja nic nie zarabiam, tylko dokładam do tej restauracji"


@Anesa: to jest chyba stały tekst każdego prywaciarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) razem z "to był słaby rok, musimy oszczędzać"

Pieniędzy nie ma na pracownika, ale nagle się znajdują jak Janusz, czy Anetka chcą sobie kupić nowe auto prosto z salonu. Mój teściu kiedyś coś takiego #!$%@?ł. obiecał pracownikom premię, później się z tego wykręcił gadaniem "ja
  • Odpowiedz
@Anesa: jeżeli już musisz z nimi rozmawiać to tylko pytania zamknięte, albo tak albo nie. Ale zmuszenie takiej baby do odpowiedzi tak lub nie, to jest karkołomne przedsięwzięcie więc na to samo wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anesa: Ta twoja historia z prawniczką przypomniała mi moje przejścia.
Babeczka super pewna siebie (a jakże), zawsze gdy z nią rozmawiałem to tonem omnibusa gadałą o zawiłościach prawnych związanych z działkami i terenami archeologicznymi. Zawsze do tego dorzuciła jakąś uwagę jakie to ludzie głupie z prawa albo jak to urzędnicy nie wiedzą co robią.

I #!$%@?ła się na głupich pismach do urzędu. Wysyłała nie te formularze co trzeba, a później
  • Odpowiedz
@Anesa: Wyczuwam ogromny cope w Twoich postach, nie chcę Ci dokuczyć ale spróbuj na to spojrzeć szerzej.

jeżdżą sobie suvami, a przy tym są tak niemiłosiernie głupie.

one są tak głupie, przy tym mówią jedno a potem się wypierają bo w sumie za bardzo nie pamiętają

Jeszcze wczoraj broniłam wlascielki mieszkania, że ma dóbre intencje ale jest po prostu
  • Odpowiedz
@Anesa: skoro nawet niemilosiernie glupia kobieta ma suva i dobre dochody to ty musialas juz osiagnac duzo więcej, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anesa: hihi jak widzę właśnie takie siedzące w swoich nowych furach, silnik odpalony, ona rozmawia przez telefon usta glonojada, makijaż permanentny, od razu wiem z jakim typem inteligencji mam do czynienia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Euphor: nie mam prawka ahahah xd w tych przypadkach o których mówię babki mają siano bo naciągają albo niesprawiedliwie ściągają każda możliwa złotówkę która uda im się z kogoś wyciągnąć, dlatego dla mnie to powód do wstydu a nie osiągnięcie

Ale #!$%@?ąc to tak, myślę że osiągnęłam więcej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blinddy: tak, jestem przekonana że są glupie, przynajmniej te przypadki które ja poznałam. Co z tego, że są gdzie są, skoro osiągają to wyrachowaniem i bezwzględnością. Mam wrażenie że mają swój taki wewnętrzny świat gdzie wszystko co one robią jest uzasadnione i ma sens.
Co to znaczy cope?
  • Odpowiedz
@Anesa: miałem taka :D z 15k zarabiala, tepa choc swietnie lala wode, bezwgledna i leniwa (jako mlodszy specjalista robilem prognozy budzetu calego dzialu.... bo jej sie nie chcialo, mimo ze to wbrew polityce firmy : ) za co ja z usmiechem #!$%@? potem). Na koniec naszej wspolpracy : ) dowiedziala sie ze chce zmienic prace, wiec wziela mnie nie strone i nie mowiac ze wie :) obiecala awans na stanowisko
  • Odpowiedz
@Anesa: jak najbardziej się zgadzam, że takie osoby istnieją i się żyć czasem odechciewa przez nie, ale trzeba twardo cisnąć jak tu mirki piszą.
Jak ktoś będzie pisał, że przesadzasz, albo że takie osoby to wymyślone historie to przypomniał mi się fajny przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Kobieta nie chciała poddać się kontroli drogowej w Gdyni. Jako powód podała fakt, że jest dyrektorem i
  • Odpowiedz