Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 292
W moich oczach zaczął się kreować nowy archetyp baby - nie jest to Anetka.

Chodzi o kobiety w wieku 30-40 lat, które jakimś cudem piastują porządne stanowiska i trzepią niezły hajs, jeżdżą sobie suvami, a przy tym są tak niemiłosiernie głupie.

To ten typ, co szczebiocze do Ciebie-pracownika/klienta jak do najlepszego przyjaciela ale jak przyjdzie co do czego to wysiupie z ciebie ostatni grosz. To takie bezwzględne "wysokofunkcjonujace" Januszki.

Już któryś raz w życiu spotykam tego typu osobę i jest jeszcze jeden czynnik wspólny -> zero merytoryki w jakiejkolwiek rozmowie, nie są w stanie odpowiedzieć w sensem na coś, co nie dotyczy ich prywatnego życia, bo po prostu nie rozumieją, co się do nich mówi. Ma się wrażenie, jakby się rozmawiało z nie wiem, 8-latkiem? Oprócz tego mają zawsze potworny problem z mówieniem i pisaniem po polsku (będąc Polkami ofc).

Ha tfu na was tępe dzidy, jak takie osoby osiągają sukces (°°
  • 47
  • Odpowiedz
@Anesa: w sumie nie ma czego wspolczuc, co sie nauczylem to moje, wzialem to dalej i teraz mam wlasne firme :D konkurencyjna jakby na to niepatrzec do firmy ktora ona zarzadza : ) nawet byl etap ze pracownicy jej firmy posilkowali sie moimi uslugami a ona nie wiedziala kto to i sama mowila jak byl problem "ze moze do Pana Michala sie zgloscie on pomoze." : D Także troche smiechowo.
  • Odpowiedz
@Anesa: Kolega miał kiedyś bliskie spotkanie z taką osobą. Pani dyrektor hotelu z francuskim kapitałem. Upierała się że kwartał ma 4 miesiące, "jak sama nazwa wskazuje". ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz