Wpis z mikrobloga

Miruny i mirabelki, jakoś tak mnie teraz naszło, że postanowiłem zrobić taki swój mini poradnik z małymi radami, jak poprawić cerę ( lvl 27 here, problemy od czasów gimbazy, ale teraz jest juz dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) może komuś to pomoże, mnie ogólnie skóra na mordzie się poprawiła, odkąd jestem systematyczny.

Pomijam zawirowania hormonalne, tutaj pies jest pogrzebany, ale warto zminimalizowac ryzyko normalnego trądziku.

Oto mój spis
1. Chyba najważniejszy ( w moim przypadku ) punkt i taki trochę mniej oczywisty ( ͡° ͜ʖ ͡°), mianowicie zachowanie odpowiedniej czystości w miejscu zamieszkania. Chodzi głównie o regularne mycie podłóg, aby uniknąć dużego brudu. Częstotliwość raz na tydzień, nie zajmuje to nie wiadomo ile czasu, ale rzeczywiście pomaga w moim przypadku.
2. Poszewka na poduszkę - ja wymieniam co tydzień, wydaje mi się, że to optymalne rozwiązanie.
3. Osobny ręcznik do twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Tutaj takie bardziej cliche - dieta. Unikanie cukrów, moja Pani Dermatolog również przestrzegała przed wypijaniem zbyt dużej ilości mleka, no i odpowiednie nawadnianie. Woda, woda, woda.

Kosmetyki dobieramy odpowiednio do cery, ale te moje punkty są takie w miarę uniwersalne, może komuś to pomoże, pozdrawiam i życzę miłej nocy( )

#uroda #kosmetyki #dermatologia #niebieskiepaski #rozowepaski #cera
  • 2