Wpis z mikrobloga

@readme twoja siostra jest emerytką i pobiera z tarczy antycovidowej i inflacyjnej?
Edit: teraz zobaczyłem- chodziło o to, że żadne benefity jej nie dotyczą. To wy myśleliście, że bemefity należą się wszystkim? Jakie lewaki XDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wodzik: kolejnym problemem dla którego duża część głosuje na PiS to chęć pieniędzy za nic. Typowa Polska mentalność to słowo za DARMO. Nie wiem z skąd u nas się to wzięło, ale u nas jak słyszę, co kolwiek za darmo to widzę tłum ludzi który by się tylko bił o najmniejsza pierdołę bo jest tylko za free. Jak idę gdzieś po sklepie i widzę tłum ludzi szarpiących się bo padło
  • Odpowiedz
@readme: juz sie tak nie srajcie o ten ''pis'', bo za ''po'' sytuacja byłaby dokladnie taka sama, lub gorsza ze wzgledu na ich miłosc do niemieckiej polityki :p

w tym kraju nie ma i nie bedzie sensownych polityków

trzeba byc gotowym na najgorsze badz wyjechac, a nie plakac w internetach xD
  • Odpowiedz
le wszystkie te dziadki, które dostawały 13, 14 emeryturę, cała ta leniwa patusiarnia co żyła z 500+, wszystkie te p-----------e które głosowały na pis i teraz będą żreć g---o bo chleb będzie po 10zł, albo będą przesiadać się na rowery bo na benzynę ich nie będzie stać, albo będą zamarzać zimą i zaczną palić w domu meblami?


@Sprus: dokłądnie na to samo licze, u mnie troche gorzej będzie bo niedawno
  • Odpowiedz