Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: ta wiem o tym, jakimi syfiarzami potrafią być. Szczególnie gienie uwielbiają robić przemeblowanie regularnie, a jestem w posiadaniu jednej, ktora jest wyjątkowym syfiarzem xD
Ale bardziej pytam sie o toksyczność, żeby jak karmówa zacznie ciumkać, a potem pająk ciumknie karmówkę i ni mo pajonga.
Albo oplątwy, które mogą sobie przesadzać jak chcą ale nie wiem tez czy są bezpieczne xd
Mam pytanko bo fora takie jak terrarystyczny odpowiednik elektrody to rak

@Anofus69: Próbowałaś TCP? Poza tym temat wałkowany już na tagu, użyj lupki. Zamykam xD

Zając

@beer_man: Akurat wrzucanie jutubera jako autorytetu nie jest dobrym pomysłem.
@GregPelka: "Próbowałaś TCP? Poza tym temat wałkowany już na tagu, użyj lupki. Zamykam xD"

JEZU #!$%@? TAK
Pytasz sie tam o process linienia danego gatunku, a się inteligenci 200+ IQ przysrają że w FAQ jest!! (Nie ma tego w faq) a i w ogole uzyj googla bezmózgu, probujesz sie popisać brakiem wiedzy? Wracaj do piaskownicy, zamykam temat

A pro po brania za autorytet youtuberzyn to masz racje, ale im wiecej danych
@Anofus69: Problemem każdego forum są nooby, które nie czytają NIC przed rozpoczęciem jakiejś czynności. Elektroda ewoluowała do zamkniętego kręgu wzajemnej adoracji co jest przegięciem, ale ile można przerabiać temat:
- Jaki pająk na pierwszego (kątnik)
- Czym karmić pająka (lisami, kunami, jenotami)
Wiele innych równie powtarzalnych wątków tylko dla tego, że komuś nie chciało się zasięgnąć wiedzy tam, gdzie jest skumulowana i uporządkowana.
Pomijam już kwestię zanudzenia na śmierć, bo ile
@SillyWombat: ja tu tylko narzekam na terrarium.pl bo rozumiem wszystko co wymieniłeś, ale mi sie nie chce zadawać tam pytań na ktorych odpowiedzi nie ma, albo była udzielona bardzo dawno temu (prawie 20 lat temu albo troche krócej).
Ale netykiete można by zachować, bez zbędnego snobizmu, jaki ma tam miejsce xd.
JEZU #!$%@? TAK


@Anofus69: ehh, kiedyś to było TCP, teraz nie ma TCP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio, swego czasu tam moderowałem. Jobla można dostać od tych samych pytań co się powtarzają co chwila

albo była udzielona bardzo dawno temu (prawie 20 lat temu albo troche krócej).

Pająki wciąż linieją tak samo xD

@SillyWombat: 'Kozaków' znam większość starej gwardii. New school i robienie