Wpis z mikrobloga

@kksu: mógłbyś tę myśl rozwinąć? Jestem ciekawy jak udało Ci się wywnioskować że ruską agentura dąży do dalszej integracji europejskiej. Poważnie pytam.
@venividi: już tłumaczę, pierwszy gość zagraniczny pierwszego demokratycznego premiera naszego demokratycznego bantustanu incydentalnie również był szefem KGB(ja wiem że nie jest to aż tak poważna sprawa jak spotkanie niszowego polityka niszowej partii z człowiekiem wydalonym za szpiegostwo ale myślę że też wymaga to uwagi). Środowisko tego samego premiera opierało swój program polityczny na natychmiastowej akcesji p0lski do wspólnot europejskich i NATO, mimo ostentacyjnego przyzwolenia na zorganizowaną działalność przestępczą wywodzącą się z
@kksu: Czyli spotkanie Mazowieckiego ponad 30 lat temu z szefem KGB i ich wspólne odwiedzenie grobów w Katyniu to dowód na to że Polską rządzą ludzie, którzy chcą nas zbliżyć do Rosji poprzez integrację europejską, ale jawnie prorosyjskie wpisy Korwina i antyukrainskie akcje Brauna, to taki trolling?

Uczciwości w osądach Ci nie brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)