Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Wracam z aktualizacją mojego cyklu dotyczącego DRS #gme z #xtb

Miałem dzwonić do CS aby przyspieszyć proces, ale po zniknięciu pozycji z XTB byłem już dość spokojny. Dzisiaj zorientowałem się że w skrzynce na listy coś na mnie czekało, był to list z przydzielonym numerem w systemie.
Wg wydruku dyspozycja była u nich już 11.07, zaledwie 2 dni robocze od wysłania skanu do XTB.
List szedł z GB, niestety nie mogę po kopercie stwierdzić kiedy był fizycznie wysłany.

Uruchomiłem już rejestrację i będę czekał na drugi list.

Ciekawostka: od momentu dyspozycji do dziś równo 4 tygodnie) akcje podrożały o około 18%.

Jeśli ktoś jest ciekawy dalszych losów, niech plusuje a ja zawołam (pewnie za 2-3 tygodnie)

BardzoLosowyLogin - Wracam z aktualizacją mojego cyklu dotyczącego DRS #gme z #xtb 

...

źródło: comment_1659622903l46YuFKF2Rg5Fq2CAr7sn1.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gacrux: wolałem bo plusowałes, a we wpisie dotyczącym tego tematu było napisane że plusujacych zawołam.

Ciekawi mnie tylko dlaczego jestem na czarnej jak i dlaczego uważasz że to mistyfikacja. Nie żebym się jakoś tym przejmował, bardziej nurtuje mnie proces oceny wiarygodności OPa którego dokonałeś xD
@BardzoLosowyLogin: nie wiem przecież już. Na czarno ładowałem każdego kto kwestionował papier. Nie pamiętam, zarobiony byłem. Anyway niniejszym uwalniam cię barabaszu, korzystaj z tej mocy by czynić dobro. Nawet miło to zrobić. pozdrawiam