Wpis z mikrobloga

#euromillionsvswilku #glupiewykopowezabawy #euromillions #rozdajo

Mamy to! Otrzymałem oficjalne stanowisko Gambling Commission odnośnie tego rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡) Szczegóły wrzucę za chwilę w komentarzu.
A poniżej oczywiście kolejny kupon, na jutrzejsze losowanie.

Zasady zabawy dla przypomnienia:

Każdy plusujący robi za maskotkę na szczęście dla tego kuponu a jeśli:
=> pyknie główna wygrana to pięć randomowych osób z grona plusujących zgarnia po £200K każda,
=> pyknie mniejsza wygrana to jedna randomowa osoba z grona plusujących zgarnia 10% tej nagrody,
=> pyknie kod MM to jedna randomowa osoba z grona plusujących zgarnia £50K.

=> posty wrzucam w poniedziałki i czwartki, daje Wam to ok doby na plusowanie,
=> plusujemy do godziny losowania tj. ok. 21 (?) czasu PL,
=> udziału nie bioro zielonki i ludzie z czarnolisto.

Z fartem!
w.....4 - #euromillionsvswilku #glupiewykopowezabawy #euromillions #rozdajo

Mamy t...

źródło: comment_1659617648PvuNrFS3QKUyazatCLyJt9.jpg

Pobierz
  • 10
Nie chcę wpieprzyć się na jakąś minę pt. publikacja prywatnej korespondencji etc. więc zanonimizowałem co tylko się dało: nr. zgłoszenia, nazwiska itd.

A z treści na picrel wynika dość jasno że skoro za "los/kupon" w loterii nie płacicie to ja na jej organizację online pozwolenia nie potrzebuję (ʘʘ) A zatem od dziś mogę działać w przekonaniu że wszystko jest 100% legit ( ͡ ͜ʖ ͡
w.....4 - Nie chcę wpieprzyć się na jakąś minę pt. publikacja prywatnej korespondencj...

źródło: comment_1659618011t6PLhjH0yvFKUUjL7XGYlI.jpg

Pobierz
@wilku1984: Czy dobrze rozumiem, że tworząc schemat: należysz do zamkniętej grupy, w której są organizowane losowania za lajki nie jest loterią i nie podlega ustawie hazardowej?
Czy jeżeli wejście do zamkniętej grupy byłoby płatne to również?
Czy dobrze rozumiem, że tworząc schemat: należysz do zamkniętej grupy, w której są organizowane losowania za lajki nie jest loterią i nie podlega ustawie hazardowej?


@norbert1988: w świetle odpowiedzi jaką otrzymałem i przytoczyłem, na to wygląda.

Czy jeżeli wejście do zamkniętej grupy byłoby płatne to również?


@norbert1988: pytanie czy to "wejście" to jednorazowa opłata za przyjęcie do grupy, każdorazowa opłata za uczestniczenie w zgromadzeniu grupy, każdorazowa opłata za udział w
Jak widać na picrelu, "trafiliśmy" 2 liczby + 1 Lucky Starsa co przekłada się na oszałamiające £4.30 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zgodnie więc z zapisem:

pyknie mniejsza wygrana to jedna randomowa osoba z grona plusujących zgarnia 10% tej nagrody


Nie pozostało mi więc nic innego jak wylosować szczęśliwego odbiorcę 42 pensów lub równowartości tej kwoty w PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w.....4 - Jak widać na picrelu, "trafiliśmy" 2 liczby + 1 Lucky Starsa co przekłada s...

źródło: comment_1659738503AKKHCp7hceR4l2QsihepNL.jpg

Pobierz
Mam nadzieję że nikt nie będzie miał problemu z ograniczoną przejrzystością losowania odbiorcy na tyle symbolicznej nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na grubsze kwoty mam oczywiście przygotowany w pełni transparentny sposób losowania.

Tym razem (jak widać na picrelu) wrzuciłem 1297 nicków w machinę pod adresem (który również widać poniżej), przemieszałem nicki kilka razy i wylosowałem jeden.

@MatthiasFromOrgazmus - gratuluję i zapraszam na pw celem ustalenia jak przekazać należność
w.....4 - Mam nadzieję że nikt nie będzie miał problemu z ograniczoną przejrzystością...

źródło: comment_1659738939YcFnJA7gJ6dilT0tfQPKPC.jpg

Pobierz