Wpis z mikrobloga

Choroba psychiczna jak każda inna wiąże się z różniącymi się od siebie objawami, każdy depresję przechodzi "po swojemu" każdy kto ma jeszcze resztki sił z nią walczyć to również walczy z nią na swój sposób.

Depresji nie miałam ale w latach 2010-2015 walczyłam ze stanami depresyjnymi, pisanie i malowanie dawało mi upust, inni potrzebują czyjej uwagi. Być zauważonym przez kogoś kto wyciągnie do nas dłoń, każdy jej potrzebuje ale każdy w inny sposób o nią prosi.

Oczywiście społeczeństwo na tym portalu jest tak toksyczne że musi zwyzywać dziewczynę od atencjuszek, tylko wymaga od innych i nic nie daje od siebie.
Przykra sprawa że tutaj wiecznie toczą się wojny damsko-meskie i wiele innych, ale mam wciąż nadzieję że kiedyś będziemy bardziej dla siebie wszyscy wyrozumiali.
#depresja #takaprawda
  • 5
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierona: nie będziemy, to nie reddit :/ jeśli chodzi o pytanie o jakąś poważną radę, czy wsparcie, to jako różowa zawsze udaje się tam. Albo zdarzało mi się pisać tu z anonimowych niby jako niebieski, żeby serio dostać jakąś poradę a nie mizogiczne wysrywy w komentarzach
  • Odpowiedz