Wpis z mikrobloga

Stwierdziłam, ze fajnie byłoby mieć sugar daddy (to byłaby korzyść tylko jednostronna, nie uprawialabym z nim seksu) i zaczęłam robić coś w tym kierunku. O czym muszę pamiętać, żeby zachować ostrożność? Założyłam sobie drugiego messengera, o czym muszę jeszcze pamiętać? #rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #kiciochpyta #gownowpis #tinder
  • 59
Wprost powiem, ze nic w zamian nie dostanie XD to co innego niż randki z tinder, szukam stałego sponsora


@rozowyslonikx: serio chcesz spędzić życie z pseudo facetami? To gorzej jak prostytutka. Przynajmniej ze zdrowych gachem przebywasz. Zostaniesz sama z banda frajerów.
@girlsjustwannahavefun: jesli mowa o nieszczęśliwych chocby w malzenstwie, wiecznie ocenianych, krytykowanych i mieszanych z blotem, ktorzy mogliby sobie wreszcie bez presji spedzic czas z fajną dupeczką która dodatkowo bylaby zabawna i moznaby z nia bylo pogadac na rozne tematy? Mowie ci stara, calkiem sporoB) Jak te greckie i wloskie kurtyzany, najbogatsze i najlepiej zarabiające wcale nie byly zamknięte na samo ruchansko, tylko elokwenckie pogawedki z klientami xD A nawet jesli odnoszac
ale chcesz jej dawać hajs za frajer??


@Kleyio: #!$%@?ło? Po prostu jestem w stanie zapłacić 50 złotych, by zobaczyć na żywo kogoś takiego i zaspokoić swoją i Waszą ciekawość.
@kiszczak: I jak myślisz kogo zobaczysz? Zwykłego babola jakich wielu ¯\_(ツ)_/¯ Chyba, że nagrałbyś to spotkanie (a ona by się zgodziła), ale nie wiem kto byłby wtedy wystawiony na pośmiewisko, ona że dostała hajs za free, czy ty, który dajesz jej pieniądze
@Kleyio: Widzisz, ja mam tak, że jak mnie jakiś temat zainteresuje to ciężko mi odpuścić. Tu zaspokojenie swojej ciekawości wyceniam na 50zł. Tyle co kupno flaszki, a radochy z tego spotkania będę miał więcej nawet więcej niż przy dwóch flaszkach(klient płaci, klient wymaga( ͡° ͜ʖ ͡°))
a radochy z tego spotkania będę miał więcej nawet więcej niż przy dwóch flaszkach


@kiszczak: To co ty, porwać ją zamierzasz? Bo nie rozumiem, jaka może być radocha ze zrobienie z siebie żywiciela dla pasożyta ()