Wpis z mikrobloga

@GeWa komu? Wszystkim. Jak już ktoś napisał lepsza renoma ligi = sprzedaż za lepsza kasę również że słabszych klubów, więcej kasy z reklam i transmisji. Najgorsze są albo ligi z 1 drużyna przerastającą wszystkich o głowę albo takie #!$%@? ligi jak Polska gdzie niby każdy z każdym może wygrać ale już poza granicami to nas wyspy owcze #!$%@?
@zabolek ja tam się bardziej zastosowiam dlaczego taki klub jak Górnik jest już w ekstraklasie któryś sezon i nie robi progresu. Macie tam wszystko - ładny stadion, świetnych kibiców którzy naprawdę przychodzą na te mecze, bogatą historię a cały #!$%@? z tego wychodzi... Jakoś nie mogę tego ogarnąć.
ja tam się bardziej zastosowiam dlaczego taki klub jak Górnik jest już w ekstraklasie któryś sezon i nie robi progresu. Macie tam wszystko - ładny stadion, świetnych kibiców którzy naprawdę przychodzą na te mecze, bogatą historię a cały #!$%@? z tego wychodzi... Jakoś nie mogę tego ogarnąć.


@Maver87:
No właśnie niestety nie mamy tu wszystkiego. Przede wszystkim nie mamy pieniędzy i profesjonalnego zarządzania klubem.

Stadionu mamy 3/4 co w praktyce uniemożliwia
@GeWa: jakby taki Raków i Lech co roku grali w europejskich pucharach, to samym awansem z ligi nabiliby sobie współczynnik, że mieliby autostradę do awansów do faz grupowych (w każdej rundzie eliminacji Ligi Konferencji takie Dudelange, albo innych Maltańczyków). To z kolei sprawiłoby, że Polska liga z automatu awansowałaby o jakieś 10 miejsc co najmniej w rankingach UEFA, albo i dużo wyżej. To z kolei sprawiłoby, że inne polskie drużyny miałyby