Wpis z mikrobloga

@supach: Do tego trzeba dorzucić zbieżność charakteru pisma, opinii światopoglądowo-politycznych, dziedziny zainteresowań naukowych, jedna spamuje na wykopie twórczością drugiej. I co najważniejsze - nikt normalny nie jest w stanie stanąć po stronie filutowskiej w tym sporze, oprócz niej samej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miejmy nadzieję że na tym świecie istnieje tylko jedna tak pieprznięta kobieta, a nie dwie bardzo podobne do siebie ( ͡ ͜
@supach: @dioxyna: Profil "Bi przeciwko światu" ujawnił, że historia TaZa jest jej własną, bo zaczął ją opisywać w pierwszej osobie (wcześniej relacjonował historę jakby chodziło o obcego). Profil ten zachęca do wsparcia linkując do patronite Platyny. Fiziaa linkowała Bi Przeciwko Światu w swoich wpisach na mirko...
@Bemiko: Niestety muszę Cię rozczarować. Tylko w przeciągu pół roku w pracy miałam do czynienia z dwiema osobami, które były tak walnięte. Wydawać by się mogło, że środowisko akademickie, można nawet powiedzieć że elitarne, z dumą i godnością podejdzie do tych osób, rozbrajając te tykające bomby. Okazało się jednak, że nie tylko olali sprawę ale jeszcze zamiast rozbroić te bomby, to je jeszcze głaskali. Po akcji z Fizią i Tazą, czyli
@PankaAnka: @KubaGrom: U mnie na wydziale pracuje jeden stosunkowo mocno #!$%@?ęty osobnik, ale kolejnego spotkałem dopiero na innym wydziale, na drugim końcu miasta, wiec może nie występują gęsto w moich stronach ( ͡° ͜ʖ ͡°)