Wpis z mikrobloga

https://privatepastebin.com/?c7b3916996f1b519#HvkB6TToeR9stqSHck1PvjsGhdMBtHCykDSLW1EsJJ8L
Mój cały wysryw o Nitrze i ogółem całym tym bagnie + odrobina moich myśli z tym związana. Zaznaczam już na samym starcie, że nie czuję się w czymś takim dobry, także proszę nie oczekiwać ode mnie cudów. Nie do wszystkiego znalazłem linka na youtube czy gdziekolwiek indziej, ale #!$%@? w to, każdy wie, że tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się podoba, to można wysyłać do Murańskich, jak się nie podoba lub coś jest źle, to można sobie calą treść skopiować i poprawić.
#famemma #polskiyoutube #thenitrozyniak
  • 17
@Raptor111: https://privatepastebin.com/?5ada37eacfb58a69#D9M4fPNUPQhSNdkXKfAtVAjk4ir21Me9V483ic25VTFo
zabrakło mi 1 zdania pod sam koniec, teraz jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(nie mogę zedytować).
a w sumie mozna jeszcze natsu/lexy dorzucić do tego, jeszcze spróbuję to dodać
@Andrzej82: no i źle myślisz, po prostu chciałem zrobić takie podsumowanie tego całego bagna.
@Schrekwin: szkoda by było, żeby tyle pracy się zmarnowało
@Slavcel: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@l-RAD-l: Nie uważam jej zachowania za coś złego, zwłaszcza w porównaniu z tym, co #!$%@? herszt Siergiej. Tak jak to podsumowałem to w swoim wysrywie:
- Stuu się połapał już na początku, że Fagata jest z nim dla kasy i jakoś mu to nie przeszkadzało;
- do teraz utrzymują ze sobą kontakt;
- ludziom słabym, głupim (nie oszukujmy się, Fagata zbyt mądra nie jest), którzy nie urodzili się w zamożnych rodzinach
@l-RAD-l: "Czyli traktowanie ludzi przedmiotowo, okłamywanie ich dla uzyskania korzyści materialnych" - brzmi jak każdy właściciel firmy, zwłaszcza Januszexów i wielkich korpo.
Niska empatia jest zazwyczaj nieodzownym elementem w drodze po bogactwo.
@l-RAD-l: Niestety, żeby mieć szansę na bogactwo, trzeba mieć często również trochę umiejętności, a już na pewno trzeba mieć przede wszystkim szczęście (Fagata miała farta, że urodziła się z pissdą, i że nawinął jej się dziany simp) - a ja nie mam ani umiejętności, ani tym bardziej szczęścia w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)