Wpis z mikrobloga

Cześć!
Mój znajomy obchodzi niedługo 50 urodziny. Chciałbym mu kupić z tej okazji zegarek. Jako, że sam mam niewielką wiedzę w tym temacie, a tutaj przewijają się specjaliści ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chciałbym Was prosić o pomoc. Poniżej kilka słów o przyszłym pięćdziesięciolatku:
- mężczyzna, normalnej budowy ciała, obwód nadgarstka około 20cm (chude, więc pewnie ogromne zegarki na bransolecie odpadają); może zegarek na pasku?
- poszukuję dla niego zegarka na co dzień, ale też żeby był w miarę elegancki; jego styl ubioru to zawsze koszula z długim rękawem, eleganckie spodnie, od święta mundur (nie, nie jest psem).
Budżet: 1000 zł +/- 300zł (w skrajnym przypadku, jeżeli będzie coś wartego uwagi, mogę zwiększyć budżet do 1800zł), czy dostanę coś ciekawego w tej cenie? Fajnie jakby to była pamiątka na lata. Proszę Was o pomoc :)

#zegarki #zegarkiboners #zegarek
  • 8
(chude, więc pewnie ogromne zegarki na bransolecie odpadają); może zegarek na pasku?


@skand: Lol. Ja mam chuda lape a nosze zegarek na bransolecie. Jak przyszedl (zamowiony przez neta) to poszedlem do zegarmistrza skrocic i po temcie.

Ale zegarek kupowac komus to IMHO nie do konca dobry pomysl. Ja blisko pol roku czegos szukalem zanim mi spasowalo. Zegarek musi sie podobac temu co nosi a nie temu co kupuje. A ludzie maja
gorzki99 - > (chude, więc pewnie ogromne zegarki na bransolecie odpadają); może zegar...

źródło: comment_1659553453OShVXQCLlDcOoFM6eMmF0O.jpg

Pobierz
Jeśli coś znajdę to dobrze, jeśli nie, to może jednak coś innego wymyślę na prezent.


@skand: Spoko. Chcialem tylko przekazac ze dla niektorych zegarek to "musi byc ten". A nie masz prawa wiedziec jaki akurat to jest "ten". Bo to sie nie da.

Wiec po co sie w ten temat ladowac. Wez to pod uwage.

Jasne ze moze byc tak ze trafisz. Wtedy spoko. Tylko jakie prawdopodobienstwo tego?
@skand:

obwód nadgarstka około 20cm (chude,


To chude czy 20cm? Przeciętny męski nadgarstek to 17-18cm.

więc pewnie ogromne zegarki na bransolecie odpadają


Nawet jakby miał 15cm, to to nie wyklucza bransolet. Jak będzie miał niewielką kopertę i krótkie uszy, to będzie leżał jak ulał.

jego styl ubioru to zawsze koszula z długim rękawem, eleganckie spodnie, od święta mundur


Za to to już wskazuje, że faktycznie lepiej coś na skórzanym pasku, bo
@skand: wez tez pod uwage rozmiar koperty. Tak jak ktos juz wyzej wspomnial, 20cm to tez nie taki maly nadgarstek. Sugerowalbym nie mniejszy niz 40mm i nie wiekszy niz 44 jezeli to jakis wiekszy diver. Inaczej za maly czy za duzy zegarek bedzie smiesznie wygladal.