Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z #paypo ? Chciałbym kupić pewien dosyć drogi ciuch, ale że w sklepach stacjonarnych ich nie ma, a rozmiarówka wg pań w sklepie jest błędna, to zaproponowały mi użycie paypo, czyli zamówienie kilku rozmiarów (i kilku kurtek bo nie jestem pewien w której będzie mi najlepiej), sprawdzenie ich i odesłanie wszystkich złych. Wtedy wszystko bym dostał "za darmo" do przymierzenia, w ciągu 30 dni odesłałbym te złe i ostatecznie zapłacił tylko za wybraną.
Ale wymaga to utworzenia konta paypo. Czy #paypal, #ing, #pko też mają taką opcję?
#chargeback #ipko #pkobp #zakupy #zakupyonline #przelewy24
  • 8
@smokzabojcaludzi Bank jest tylko pośrednikiem przy płatności za zakup danej usługi/towaru i często szybciej można sprawę wyjaśnić w miejscu zakupu. Jeżeli się nie uda wyjaśnić sprawy ze sprzedającym, można złożyć reklamację chargeback.
Nie gwarantujemy odzyskania środków w wyniku złożonej u nas reklamacji, ale zapewniamy, że podejmiemy wszelkie dostępne działania jeżeli taka sytuacja się pojawi.
@smokzabojcaludzi: ale zależy też jaka kwota, bo każdy klienta Paypo ma swój limit, jak to będzie twój pierwszy zakup z uzyciem tej metody to chyba max 300zl za pierwszym razem

W przypadku pierwszych zakupów z PayPo limit zakupowy, jaki możesz otrzymać mieści się w przedziale od 300 do 800 złotych. Natomiast aktualny maksymalny limit, który możesz uzyskać z czasem, robiąc regularne zakupy z PayPo, to 3000 złotych


Ja czesto korzytsam z
@smokzabojcaludzi: każdy sklep ma swój regulamin i swoją politykę zwrotów. Giacomo ma taki zapis:

Konsument może w terminie 30 dni odstąpić od zawartej ze Sprzedawcą umowy sprzedaży na odległość bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów opisanych w dalszej treści niniejszego Regulaminu (rozdział XI. Koszty zwrotu produktów w przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży). W przypadku skorzystania przez Konsumenta z możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość, ta