Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pwc #big4 #korposwiat #korpo #pracbaza #praca
Pomimo wysokiej inflacji PWC oferuje w regionie dla A1 w audycie jakieś marne ~5600 brutto.
Lepiej dać sobie spokój czy da się coś wskórać odrzuceniem oferty? A może planują jakieś wyrównanie inflacyjne od października? Bo trochę śmiesznie to brzmi.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ea3baf06a5ab4640a4e8d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 41
OP: @Nolej: 5k brutto to dość standardowa stawka na śląsku, a inflacja zasuwa na sterydach.
Nie spodziewałem się nie wiadomo ile na A1, a i tak sądzę, że zostałem opluty.
Co do źródła utrzymania, to aktualnie je posiadam, więc nie wiem, czy jest sens przyjmować taką ofertę.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
@Nolej: a w podatkach też mają niedobory? Konkretnie praktykantów? Aplikowałem, ale test rekrutacyjny z matematyki mi nie poszedł i zastanawiam się czy jest szansa. Idę na podatki nie na audyt więc matematyka nie powinna być ważna
Dokładnie tak, przez rok czasu zrobiłem może 10h nadgodzin, nie liczę tych sezonowych, które masz zapowiedziane od początku. Poza sezonem bywają tygodnie gdzie totalnie nie masz żadnego projektu więc traktuje je po części jak platne wolne ( ͡° ͜ʖ ͡°) w lipcu miałem około 8 takich dni xd
OkiełznanyPlantator: @Nolej: po prostu oskar w audycie tak to jest skonstruowane, że w pierwsze 2 lata jest boost od zera do seniora stawka prawie x2, a potem już rośnie dużo wolniej. Też ten pierwszy rok seniorowania to nie tylko skok pensji, ale też fala wypowiedzeń od skoku ilości #!$%@?, więc coś za coś xD.
@Kryskamatyska: zależy jak sobie dasz wejść na łeb, są tacy "ambitni" co biorą kolejne taski
OP: > DiabelskaMarzycielka: Ogłoszenie z linku to nie jest core audytu w biurze regionalnym tylko centrum kompetencji assurance i specjalista ds. gównorobót.

No to na śląsku nie ma core audytu czy jak? Ja patrzyłem przez główną stronę i tam też jest tylko Assurance lub SDC.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
UzależnionyZiomek: @Kryskamatyska: core audyt to wiesz co to, CC (Competency Center) robi prostsze procedury audytowe - taki wieczny asystent. SSC (SDC) ma najbardziej małpią i powtarzalną robotę. Z CC po 2 latach do audytu nie przechodzisz od zera tylko zazwyczaj od A2. Ogólnie jak już w tym #!$%@? chcesz startować, to najlepiej core audyt od razu.
---

Zaakceptował: sokytsinolop
@sT3VE: jest taka strona karierawfinansach.pl czy coś tam masz przykłady. Jedynie do pwc jest teraz inny test i tylko z matematyki bez czytania ze zrozumieniem. W ogóle jakie miasto?