Wpis z mikrobloga

Okazało się, że mam ciekawsze rzeczy do robienia niż pisianie z przegrywami z wykopu, ale najwidoczniej ty nie masz co robić z życiem więc Ci odpowiem.
Wypowiadałam się ponieważ uważałam że to co napsial jeden z użytkowników było niesłuszne (nie broniłam tej dziewczyny) a starałam się uświadomić ze jeśli ktoś jest zagrożony, w stresie to na akt molestowania nie musi zareagować natychmiastowo, bo może sparaliżować go strach. Nawet jeśli sytuacja nie miała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Trao:

Powinni dodatkowo zbanować na jakiś czas wszystkich, którzy od razu bez żadnej refleksji rzucili się na faceta w komentarzach.
  • Odpowiedz
Użytkownik @wolfkida zbanowany za fałszywe oskarżenie, pijmy wszyscy!

Uważam, że w tym momencie oskarżony facet powinien wnieść pozew do sądu o zniesławienie i dostać porządne odszkodowanie.


@Trao: dokładnie
  • Odpowiedz
Okazało się, że mam ciekawsze rzeczy do robienia niż pisianie z przegrywami z wykopu,


@julia-wis: No tak zajebista logika przegryw bo ktoś dociekał do jedynej prawdy, zajebiste macie rozumowanie xDDD Ile ja już widziałem takich akcji w Sądach to przyrzekam że jak skończę działać czynnie to napiszę o tym pamiętniki xd
  • Odpowiedz