Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Dotarło moje Audi, które firma sciągała mi z USA. Na rozliczenie dostałem wydruk z Excela, z kwotami, bez żadnych potwierdzeń. Miał ktoś doczynienia z importem aut z USA i jest w stanie ocenić czy te koszty są realne? Śpieszyłem się i tylko z grubsza omowiliśmy te koszty ze sprowadzającym auto. Podjadę tam w ciągu tygodnia i będę to omawiał konkretniej. Koszty wyglądają następująco (nie wrzucałem prowizji sprowadzającego):

#motoryzacja #samochody #import #usa
Wizard210 - Cześć Mirki, 
Dotarło moje Audi, które firma sciągała mi z USA. Na rozli...

źródło: comment_1659521076wUIi8C6gHFNZ7qawl3QJqu.jpg

Pobierz
  • 29
@piwakk: Wyszło łącznie jakieś 79k, ogólnie masakra.
@Hadoka: Wiesz jak robione były u Ciebie lampy przednie? U mnie były trochę uszkodzone, to kupili wersję europejską (bi-xenon skrętny) i nie potrafią zakodować (nie działa poziomowanie i światła drogowe). Wczoraj im zawoziłem stare lampy, wzieli z nich chyba przetwornice? I ponoć wstępnie działa, na przyszły tydzień ma być gotowe.
@Wizard210 O widzisz. Ja w końcu sprzedałem swoje auto i jestem na etapie poszukiwań. Myślę nad a3 8v, ale już właśnie coś na miejscu chciałbym ogarnąć, bo raz ze czas oczekiwania byłby długi, a dwa właśnie takie rzeczy mogłyby wyjść.
@piwakk: Koniecznie bierz na miejscu. Trafisz tak jak ja, to będziesz sobie pluł w brodę. Tyle co czekałem na to auto to mogłem na spokojnie trafić coś dobrego na miejscu. Ale samo auto z tym silnikiem, bo trochę jeździłem, petarda, polecam :)
@Hadoka: Dzięki za info. Te jełopy u mnie rozkleiły nowe lampy europejskie, podmienili moduły z tych z USA i skleili. Inaczej nie umieli tego zrobić. Teraz lampy działają ale trochę parują. W instrukcji jest napisane, że trochę parować mogą, wiadomo, fizyki się nie oszuka. Ale jak widać u Ciebie nie ma tego problemu, to podejrzewam, że jakby dobrze u mnie zrobili to też nie powinny parować. Zerknę na te rurki.