Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie pewnie pojawiało się milion razy, nie używałem opcji szukaj XD
Skąd bierzecie próbki perfum? Szukam jakiejś stronki bo mam parę co mnie interesują i bym sobie z 10 zamówił XD

#perfumy

A i jakie macie sprawdzone sklepy internetowe? Bo słyszałem, że notino niby nie jest zbyt legit ale no nigdy nic nie zamawiałem stamtąd jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
Skąd bierzecie próbki perfum?


@Damian_prosze_cie: Najtaniej zawsze na wykopie, ale musisz się liczyć z tym, że najczęściej nie kupuje się tutaj "próbek" a "dekanty" w pojemnościach minimum 5 ml.

Szukam jakiejś stronki bo mam parę co mnie interesują i bym sobie z 10 zamówił XD


@Damian_prosze_cie: Jest strona https://odlewkiperfum.pl/619-perfumy-meskie - kupisz tam niewielkie ilości (od 1 ml) ale musisz się liczyć z tym, że nie jest to najbardziej korzystna finansowo
@Damian_prosze_cie: Notino jest jak najbardziej legit, na www.perfumehub.pl znajdziesz wyszukiwarke ofert tylko ze sprawdzonych sklepow. Testery to produkty bez opakowania, czasem bez korka, ale maja ten sam sok jak pelnoprawny produkt, tylko kupuj je przez perfumehub a nie Allegro bo tam Cie wydymaja bez mydla i natniesz sie na fejura. Probki mozna zamowic tutaj na tagu, z oficjalnych sklepow wychodzi niefajny przelicznik ml/zl i bardziej sie oplaca kupic 5ml od ktoregos