Wpis z mikrobloga

Pytanie. Polecacie jakąś szkołę językową/zajęcia angielskiego w Gdańsku. Z racji pracy w grę wchodzi tylko forma online. Najlepiej z w miarę elastycznym podejściem, bo są miesiące gdzie będę mógł się uczyć prawie w trybie "szkolnym", a są takie gdzie ciężko mi znaleźć czas na spanie i bez dodatkowych zajęć. W założeniach chodzi o generalną i szybką powtórkę z podstaw, a potem to wiadomo, sky is the limit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie szukając w internetowych, to najlepiej dopasowane oferty mają sieciówki typu Speak-up czy Berlitz, ale patrząc na opinie, to są mocno podzielone.

#gdansk #angielski
  • 8
@Tomaszku:
Ja korzystałem z talkersi.pl i generalnie byłem zadowolony. Dużo zależy od lektora, tego na co się z nim umówisz i jakie ma do tego podejście. Tylko cena niestety nieco wyższa niż w tych sieciówkach bo jakby nie patrzeć jest to indywidualny kurs. Plus taki, że lekcja to godzina zegarowa i lektorzy bardzo sprawnie odpisują na maile jak im wysyłasz coś do sprawdzenia.
Można za jakieś chyba 30zł wykupić sobie lekcję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vateras131: Ile płaciłeś w jakim pakiecie aktualnie szukam szkoły gdzie mógłbym się nauczyć języka z indywidualnym lektorem. Przejrzałem masę szkół byłem na lekcjach próbnych w tutlo i talkersi, talkersi zbyt drodzy 600 zł za miesiąc tutlo jeszcze droższe jeżeli się spojrzy na to że lekcja trwa 20 minut. Szukam alternatywy byłem na Italii wysłałem zapytania do paru nauczycieli i odpisało mi dosłownie 3 więc też słabo.
@DarkZizi:
Korzystałem ostatnim razem jakoś pod koniec 2020 roku chyba (były wtedy te marsze kobiet) i z tego co widzę płaciłem jakieś 80zł/h. Miałem wykupione 15 lekcji, płatność z góry za cały kurs i sztywny harmonogram (taka konfiguracja dawała najniższą cenę).
@Tomaszku: @DarkZizi: Nie ma co patrzeć na renomę szkół językowych, bo te mają cały wachlarz lektorów - od tych lepszych do gorszych, a w godzinach popołudniowych (czyli najbardziej obłożonych) szukają jakiegokolwiek nauczyciela, byle tylko zapewnić dostępność na rządanie klienta. Źródło: pracowałem w takich szkołach, obecnie prowadzę zajęcia online - jeśli jesteście zainteresowani, mogę zaproponować pierwszą próbną lekcję za darmo( ͡° ͜ʖ ͡°)