Wpis z mikrobloga

Typiarka co wygrala z Laluna wygadala sie u Huberta, ze ma juz zaklepana walke w tym roku i ze dymow z jej strony nie bedzie bo nie jest DYMOGENNA. Dziekuje Ci Krzysztofie Rozparo za kolejny sportowy boj na gali freakowej z udzialem kobiet. To bedzie prawdziwa szermierka. Mam nadzieje, ze dziewczyny beda sie bily tylko po dwie minuty, aby nie zrobily sobie za duzej krzywdy.

#famemma
bartexx96 - Typiarka co wygrala z Laluna wygadala sie u Huberta, ze ma juz zaklepana ...

źródło: comment_1659444680Z42TJEduvFouoaPuJwirjk.jpg

Pobierz
  • 22
@niezdiagnozowany: ale dużo kobiet bardzo zachęcają walki kobiet (wystarczy wejść w komentarze na fb gdy walczą kobiety) a że fame słusznie uderza w jak największą ilość grup ludzi to widać to od dawna po kartach walk i ilości zakupionych ppv
@bartexx96: Ta dziewczyna to typowy women moment z ogromnym mniemaniem o swojej osobie. Pamiętam jak kiedyś trafiłem totalnie losowo na jeden z filmów jej autorstwa w #youtube gdzie gadała jakieś totalne głupoty i się zaczęła ze mną kłócić w komentarzach bo się oburzyła, że napisałem w skrócie ogromnym iż bazowanie na swojej seksualności to nie jest ciężka praca. Hitem był moment w którym napisała, że mniej więcej coś takiego, że krytykuje
@bartexx96: Niestety nie pamiętam który to był jej film ponieważ ta sytuacja była już mocno jakiś czas temu. Aczkolwiek pamiętam doskonale, że za sprawą jej wypowiedzi na filmie czy tego w jaki sposób zachowywała się w komentarzach wszedłem na jej instagram gdzie miała zdjęcie w staniku który był tak zbudowany, że od dołu było jej pół biustu widać a jej usprawiedliwieniem było to, że to strój kąpielowy więc można chociaż nawet
Cztero0404 - @bartexx96: Niestety nie pamiętam który to był jej film ponieważ ta sytu...

źródło: comment_1659451643rkYqRZQ88icqVBegQOXkCY.jpg

Pobierz
@bartexx96 na dymy liczy szczególnie patologia i dzieci, ja chcę zobaczyć dwóch celebrytów w rywalizacji sportowej, załóżmy np., że einstein z newtonem żyją, chętnie zobaczyłbym ich #!$%@?ących się w klatce, ale nie wyobrażam sobie jak jeden wyzywa drugiego od #!$%@? i rzuca stołami