Wpis z mikrobloga

ni ma, ale tam jest napisane tak ,,jak kogoś interesują losy ekipy friza to mam info od ziomka ktorego siosra jest u nich makijazystka wszystkich lasek i stylistka u bediego tez jest" no i tutaj on wstawia skriny i tam jest tak ,, ale friz wydymal ekipe, poszlo o kase jak zawsze. kazdy z ekipy musial mu oddawac 50 procent z zarobionej kasy i teraz chcial zrobic na 60 proent i sie
  • Odpowiedz
@kaborecik A co myśleli że będą za darmo robić, a Friz będzie ich pompował zasięgami? Dla mnie 50% to za mało, Friz powinnien z 80% brać od każdego.
Bez friza to jedynie Patec by sobie poradził, a reszta żyła z zasięgów. W szczególności kobiety, które nie wniosły nic do ekipy, a są w niej tylko dlatego że ich chłopaki są w niej.
  • Odpowiedz
@Jozek1: typowo one mu powinny codziennie dziekowac ale melepete na pewno dupsko piełko ze influ z 2 mln subow main eventy i musi oddawac polowe siana frizowi XD
  • Odpowiedz
@kaborecik: Friz w jakims dokumencie albo Q&A mowil, ze nie zabiera tyle co Stuu w TeamX i ze maja bardzo dobre warunki i niewielki % oddaja. Ja obstawialem 30% i tak pamietam mozna bylo wywnioskowac z jego wypowiedzi. Te 50% nie wydaje mi sie realne (chociaz jest sprawiedliwe) a podwyzszenie do 60% jest calkiem chore i niewytlumaczalne. Z latami jak juz to powinmo spadac. I co chcial 60%, ci sie nie
  • Odpowiedz