Wpis z mikrobloga

kupując zamek lwa jutro za 1900zł powiedzmy że 200zł odzyskamy z kryjówki (sporo tego jest, więc może nawet 150zł, jeśli ktoś od razu będzie sprzedawał), to daje 1700zł. Jestem prawie pewny, że w PL jak zawsze zestaw pomimo że "ekskluzywny" to trafi do wielu sklepów, cena wtedy spadnie o kilkaset złotych, ale niech spadnie nawet o 20% czyli do 1500, to już będzie sensowniej wyglądało

mam cisnienie na ten zestaw, ale wszyscy czujemy, że jest przepłacony i lego tutaj wyjątkowo żeruje na sentymentalnych odczuciach

#lego
Pobierz Wirtuoz - kupując zamek lwa jutro za 1900zł powiedzmy że 200zł odzyskamy z kryjówki (...
źródło: comment_16594425733zsyJEfsC5XLo6FhmbLyCn.jpg
  • 15
@Wirtuoz: Jest przepłacony i żeruje na uczuciach. Do końca mi się nie podoba, ale będę dziś siedział do tej pierwszej. :/

Nie wiem co Ci poradzić. Cena może spadnie, może nie. Sam nie brałem zamku leśnych ludzi z bricklink, bo liczyłem na lepszy zamek lego. No i się przeliczyłem.
@Lukasq: w porównaniu do reszty obecnych zestawów to zamek wypada rewelacyjnie. duzo ciekawych detali, brak naklejek (chyba, nie doszukalem sie na zdjeciach), tarcze, sporo minifigurek, sporo nawiazan do lat 90. I w sumie cena tez sprawia ze czuje sie jak w latach 90 - gdzie kupno wiekszego setu bylo poza zasiegiem kazdego dzeiciaka. jeszcze do niedawna lego do 1tys zl to bylo wow, teraz spokojnie przekraczaja 1,5 - 2,5k i nikogo
@Polanin: oczywiście że są zestawy na wyłączność. Cała seria Monkie Kid jest dostępna tylko w lego store i to w internecie. Jest też creator akwarium, krokodyl, riksza, żółta taksówka i to są zestawy dostępne wyłącznie w lego szopie. Chyba brickheadz jest też serią na wyłączność.