Wpis z mikrobloga

Bank Millenium pozwala złożyć wniosek na wakacje na miesiąc tylko sierpień, lub sierpień i wrześnień. Nie ma możliwości złożenia 1 wniosku na cały okres. Jeden z pracowników twierdzi że to ich interpretacja ustawy, inny że problemy techniczne które mogą zostać rozwiązane pod koniec kwartału.
UOKIK zasugerował mi aby złożyć reklamację do banku za brak takiej możliwości, gdzie jak piszą inne wykopki mBank czy Santander jest na tyle ogarnięty że to działa (chyba że Bank Millenium tak ma bo to ich celowe działanie). Więc jak toś ma taki problem to pismo za pismem, a następnie odpowiedź do UOKIK (wakacjekredytowe@rf.gov.pl). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja dodatkowo miałem problem autoryzować wniosek przez aplikację mobilną, udało się przez autoryzację SMS ale 40 min na infolinii czekałem... (_ )

#kredythipoteczny #wakacjekredytowe #millenium #uokik
  • 4
erował mi aby złożyć reklamację do banku za brak takiej możliwości, gdzie jak piszą inne wykopki mBank czy Santander jest na tyle ogarnięty że


@szymon_gce: tylko po co? za 2 msc uruchomią formularze na kolejne msc..
@flito: Niby tak, ale... Inne banki potrafią to zrobić a ten nie. A dziś człowiek jest na tyle zabiegany że mu to umknie i cyk, jedna rata = odsetki do banku wpadają.

Cwaniackimi decyzjami liczą na ludzkie gapiostwo... ¯\_(ツ)_/¯