Wpis z mikrobloga

@MyPhilosophy: Dobry, ale nie za ten hajs. Po 3 latach częstego korzystania, wyceniam go na max 4500 zł. Ani złotówki więcej.
Są opinie, że tylko dla osób które nie potrafią gotować, ale jak ktoś potrafi to thermomix jest przydatnym uzupełnieniem, motywatorem gotowania. Ale tak jak wyżej, nie za ten hajs.
wyzywaj innych od biedaków i zakompleksionych ludzi, bo musisz usprawiedliwić wydatek


@lizakoo: Niech zgadnę, wyzywałeś innych ludzi za ich wydatki, bo musiałeś poleczyć swoje kompleksy, a potem się oburzyłeś, że ktoś nie chce słuchać twoich najmądrzejszych rad? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lizakoo: No to faktycznie - wszedłeś do wątku, zesrałeś się i dziwisz się, że innym śmierdzi. Strasznie sfrustrowany typ z ciebie xD

Może to będzie dla ciebie zaskakujące, ale inni ludzie mają głeboko w dupie, że ci się coś nie podoba, bądź uważasz coś za stratę pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aegispolis: Komentowanie nie polega tylko na lizaniu sobie dupy. Dziwne, że wam nie śmierdzi lizanie anusa do byle bzdety, ale za to prędko idziecie obrażać ludzi jak nie macie nic mądrego do powiedzenia. Oczywiście nie mogło zabraknąć wyimaginowania sobie charakteru osoby z internetu, typowe dla ujemnego ilorazu inteligencji.
@lizakoo: Nie polega też na przyjściu do wątku i wyrażaniu tego, jak bardzo ci się coś nie podoba, kiedy nikogo to nie interesuje. A potem wielkiego zdziwienia, że ktoś może nie chcieć prowadzić tobą tej jakże interesującej dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie polega też na przyjściu do wątku i wyrażaniu tego, jak bardzo ci się coś nie podoba, kiedy nikogo to nie interesuje. A potem wielkiego zdziwienia, że ktoś może nie chcieć prowadzić tobą tej jakże interesującej dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: bzdura. Nawet nie napisałem czy mi się podoba czy nie, więc nie rozumiem po co taką narrację przyjąłeś. Nie wpychałem nic OP'owi do brzucha, więc
bzdura. Nawet nie napisałem czy mi się podoba czy nie, więc nie rozumiem po co taką narrację przyjąłeś.


@lizakoo: Lol, przecież twoje wpisy jeszcze tam widnieją, po co kłamać?

To czy chce prowadzić jakąś konwersację czy nie winien umieścić w poście pisząc "Proszę tylko o lizanie dupska pod tym zdjęciem, bo będę blokował".


Ty nie prowadzisz dyskusji. Ty wylewasz agresywnie swoje frustracje i liczysz na to, że druga strona zrobi co?