Wpis z mikrobloga

@konmad: Nie rób tego ziom bo Cie z planszy zmiecie. On sam stanowczo odradza to robić. To jest spekulant a nie trader. Byłem na AoS w tym roku i twierdził że BTC to the moon - co się stało wszyscy wiemy. Gość w tym czasie wyciągnął życiówkę. Chyba wiesz o co chodzi...
  • Odpowiedz
@Poczuj_Rurznice: jednocześnie mówił na bieżąco, że jednak zmienia zdanie i pokazał dzień po dniu jak rozgrywa swoje ruchy wyciągając życiówkę. Niejednokrotnie mówił, że może próbować przewidzieć ruchy na kilka tygodni, może miesięcy do przodu, ale nie gra długoterminowo i często zmienia zdanie.

@dtmo50: do tego używa teraz Zooma

@Ki3mon: PW
  • Odpowiedz
@Poczuj_Rurznice: jak jesteś załadowany w pozycje po same jajca z dźwignią 20x, że nie możesz przegrac ani razu to nie wróżę ci świetlanej przyszłości. Widać znowu, że nie ogarniasz jak Zaor teraz gra. Nawet nie chce mi się tłumaczyć, że jak rok na nim zarabiasz to stratne pozycję jeden raz gdy zniknie nie mają żadnego znaczenia. I tak nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@konmad: wyglądasz jak jego przydupas z zooma. Kopiuj jego ruchy ziom, jesteś oświecony teraz tylko czekają Cię miliony! Przecież to takie proste ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Einaudi: zabrakło argumentów to zaczęło się argumentum ad personam. Coraz niższy poziom. Nie umiesz obronić swojej tezy to nie wołaj więcej bo szkoda mi czasu na ciebie.
  • Odpowiedz