Wpis z mikrobloga

Jak wygląda rejestrowanie pojazdu teraz w urzędzie? Umówić wizyty przez internet się nie da... Muszę dwie godziny przed otwarciem urzędu już koczować, żeby mieć szansę? I nastawić się na pół dnia czekania z opcją że i tak nic nie załatwię? #szczecin
  • 17
@krucjan: To co jest przez internet to tylko część numerków - myślę, że między 30-50% - reszta jest do pobrania na miejscu. Są dni, że pobierzesz numer na 30 minut przed zamknięciem urzędu, a są dni, że nie ma już w godzinę po otwarciu. Generalnie na Rydla jest łatwiej złapać rezerwację internetową, jak i zwykły bilecik, ale zawsze można trafić na ten dzień, że akurat zabraknie.
@krucjan dokładnie tak.

A tak na poważnie to staraj się umówić wizytę przez internet z rana. Jak otwierają urząd to pojawiają się numerki na dany dzień, nie wiem czy nie wykorzystane czy jak. W zeszłym roku, rejestrowałem tak trzy pojazdy :)
via Android
  • 0
@Stingeree no jakoś całe życie tu mieszkałem i jak chciałem zarejestrować auto to po kilka razy przychodziłem i od rana nigdy nie szło dostać już numerów a w informacji mówili mi, że mogę czekać do zamknięcia, jak zostaną jakieś wolne numery to jest szansa że mnie obsłużą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krucjan: jak coś to telefonicznie mają inną pulę numerków. A przynajmniej jeszcze rok temu tak było. ;)

Co nie zmienia faktu, że spełnienie obowiązku w 30 dni jest problematyczne przy tych kolejkach... Jak ktoś nie ma czasu koczować w urzędzie po numerki.
via Android
  • 0
@11mariom

Co nie zmienia faktu, że spełnienie obowiązku w 30 dni jest problematyczne przy tych kolejkach... Jak ktoś nie ma czasu koczować w urzędzie po numerki.


No nie wiem, wczoraj wieczorem zainteresowałem się dopiero tematem, dzisiaj o 13 mam już wszystko załatwione.