Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vulfpeck: jakby moja żona albo dzieci mogły sporo zyskać zakopując mnie gdzieś tam to śmiało! W dupie mam moje zwłoki a tak się przydadzą na coś. To w polsce jest absurdalny kult zmarłych i smutku i przegranych wojen, powstań itd. czym smutniej tym lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@vulfpeck: gdy jesteś katolickim tradycjonalistą który nie powinien się przyzwyczajać do dóbr doczesnych, ale pochwalasz pochowanie żony w niepoświęconej ziemi żeby zapłacić mniejszy podatek od dóbr luksusowych które posiadasz XDddDdDddddD
  • Odpowiedz
@vulfpeck: jak dla mnie to w takim przypadku zwolnieniem od podatku powinny być tylko grunty proporcjonalnie zajmowane przez zwłoki, ale widocznie amerykańskie urzędy skarbowe są mniej kumate od polskich ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vulfpeck: #!$%@?. No jak to inaczej skomentować? Jeżeli istnieje takie prawo to jest ono zwyczajnie #!$%@? a fakt, że to na dodatek żona a nie jakiś random jeszcze bardziej dodaje makabry. W ogóle to czemu kuźwa milionerzy nie płacą umierającym biednym żeby takie akcje ogarniać, tylko używają do tego swoich bliskich? (). Tak przynajmniej by był z tego minimalny pożytek
  • Odpowiedz
@svr_: Po prostu wytykamy cynizm i hipokryzje idola kucy. Korona z głowy nie spadnie jak się skrytykuje swojego idola ale w waszym środowisku to nierealne. Każdą niegodziwość swoich autorytetów zaakceptujecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Że może jego żona też nie lubiła ucisku fiskalnego i może nawet ucieszyłby ją ten pomysł, kto wie. Przypominam że jest wielu powszechnie szanowanych ludzi którzy pod pretekstem dobroczynności i wrażliwości optymalizują podatki we własnych fundacjach przekazując 1% na cele statutowe
  • Odpowiedz
@vulfpeck: projekt ustawy konfederacji o możliwości chowania swoich zmarłych w ogródkach, polach golfowych czy w ogóle gdziekolwiek na prywatnym terenie where? Bo póki co nawet prochów nie mogę rozsypać w sadzie, który dziadek kochał i musi leżeć na parafialnym.
  • Odpowiedz
@VollejwJaja: ech marudzicie - on chciał mieć po prostu zmarłą żonę zawsze blisko siebie bo lubi grać w golfa. Zupełnie serio robi wam różnicę czy zostaniecie schowani w ziemi poświęconej przez księdza czy nagrobek byłby np. przy waszym domu? Myślę, że gość zrobił podwójny deal bo blisko na grób a w dodatku korzyści podatkowe :D
  • Odpowiedz
nikt by nei pochwalał wykorzystywanie zwłok do zysków.


@VollejwJaja: domy pogrzebowe działają pro bono? A cmentarze i opłaty za groby i pochówek? Krematoria i chłodnie też?
  • Odpowiedz
typowy konfiarz, który nie ma moralnych zasad i pochwali każdy niegodziwy czyn, byleby tylko oszukać złych socjalistów


@PrzeKomentator: w którym miejscu Mentzen to pochwalił? Możesz wskazać konkretny fragment?
  • Odpowiedz
A naszej kulturze mamy szacunek do zmarłych i na pewno nikt by nei pochwalał wykorzystywanie zwłok do zysków.


@VollejwJaja: Nie słyszałeś o relikwiach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz