Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek this. Twórcy #!$%@?ęci. A poza tym w sumie #!$%@?, że twórcy nie stworzyli jakiejś dodatkowej linii questów po zakończeniu gry. Nie pamiętam czy tam jest jakaś arena do walki czy jedyna rozrywka to ewentualna powtórna eksploracja mapy z nowo zrespanowanymi przeciwnikami i ewentualnie sekrety bo prawdę mówiąc tak jak przeszedłem 2 lata temu kampanię, tak od tego czasu nie grałem ani razu. Poczekam jeszcze z 2-3 lata aż zapomnę kampanię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fan_comy: Najbardziej boli to, że nawet jak w połowie gry postanowi się zbierać te znajdźki, żeby nie zanudzić się na śmierć, po głównej fabule to zabraknie jakiejś jednej umiejętności i dupa, znowu trzeba będzie się wracać. Jeszcze jakby chociaż dodali opcję powrotu na statek to już inaczej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Amenotejiikara: Ale zdajesz sobie sprawę, że są gry, w które zupełnie inaczej się gra w NG+, nawet na innym poziomie trudności gra się w zupełnie inną grę, kompletnie inne doświadczenie. A taki Wiedziek to ogólnie można grać 5 razy, a za 6 odkryje się coś nowego
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: zdaje sobie z tego sprawe i dalej twierdze że to strata czasu kiedy ma sie gry na górce wstydu do nadrobienia. Jedyna gra którą przechodziłem więcej niż raz to Nier replicant (z czego większość ścieżek i tak ogarnąłem na yt) i automata bo tam wręcz trzeba i to też nie do końca było takie przechodzenie tego samego. Chyba bym oszalał jakbym miał przechodzić kolejny raz 150h wiedźmina żeby zobaczyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Amenotejiikara: ja np. nie przechodzę takiego wiedźmina kolejny raz, bo uważam, że wybory które podjąłem są kanoniczne a inne będą sprzeczne z tym co myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co za kretyn zdecydował o tym, żeby nie było tutaj opcji szybkiej podróży?


Cała gra jest tragiczna xD

będę musiał wrócić na którąkolwiek mapę i szukać sekretów i znajdziek


Dlaczego???
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: mi sie ta gierka podobała nawet, do momentu jak była misja, gdzie musiałem pierwszy raz wrócić na jakąś planetę (jakaś taka zimowa), wychodze ze statku, przeciwnicy zrespanowani, cel gdzieś znowu na końcu mapy, podziękowałem
  • Odpowiedz