Wpis z mikrobloga

Siema,
Ostatnio po lekkiej dawce etanolu podkopem się zakładu że do końca wakacji zrobię 10 pull upów xd. Problem w tym że aktualnie robię koło 3 xdd.
Nie chciałbym bardzo zmieniać specyfiki treningu (plan od Calgary barbell) ale no przypadło by się zakład wygrać. Generalnie podciągnie mocno mnie tyra więc robienie kilku serii przed treningiem odpada. A po ceizkim treningu to nie wiem czy 1 powtórzenie zrobię xd. I zastanawiam się jaka strategie obrać. Jakieś negatywy po treningu? Ciężki pull down kilka razy w tygodniu?
#mikrokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rekrut03: ja jak chcialem zrobic 10 to trenowalem tak: krzeslo pod drazek, robie tyle pull upow ile dam rade i reszta pull downow tak zeby dobic do dychy. 2 minuty odpoczynku i znowu ile dam rade pull upow i pull downy do 10. Tak 3 serie codziennie (chociaz po pierwszych 2-3 takich treningach pewnie bedzie trzeba zrobic 1-2 dni przerwy) i pierwszą dyszkę mozna szybko wbić.
  • Odpowiedz
@rekrut03: zazwyczaj najlepszą strategią jest w takim przypadku smarowanie gwintów, zamontuj drążek gdzieś w domu i codzienie tak z 10 mniej więcej co godzinę, podciągaj się ok <50% maksymalnych powtórzeń (czyli jedno powtórzenie w Twoim przypadku xD)
  • Odpowiedz