Wpis z mikrobloga

Kurna, Tajwan, Ukraina i Kosowo na dokładkę...
A to wszystko dlatego, że kilku wyznających satanizm biznesmenów od 300 bądź nawet kilku tysięcy lat, postanowiło sobie #!$%@?ć w życie zwykłych ludzi, którzy nic im nie zrobili. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale i tak nie ma żadnych spisków, władza chce dobra obywateli, a każdy kto myśli inaczej na pewno wierzy też w płaską ziemię xD
#polityka #neuropa #4konserwy #teoriespiskowe #foliarze #szury #wojna #czyjaoszalalem #strach #bojesie
  • 37
@losowynick13: Tak to prawda, ale zakulisowo takie numery nakręcają Iluminaci. Nie dziwi cię naprawdę ZBIEŻNOŚĆ CZASOWA wojny na Ukrainie, zamieszek z Kosowie i Tajwanie? Nie dziwi Cię, że eksperci mówią, że będzie problem z żywnością, a akurat wtedy Kanada i Holandia wpadają na pomysł, by zreformować rolnictwo, akurat w czasie, po tym jak w wyniku pandemii i wojny załamał się łańcuch dostaw? Przecież to głupota w takim czasie manipulować przy rolnictwie.
@Kotouak: Nie piszę o laveyanizmie. Poczytaj teorie spiskowe o nwo. Boję się, że mogą być prawdziwe. Według tej teorii, biznesmeni czczą diabła. Dosłownie, nie jak laveyanie symbolicznie.
@DIO_: ja do teorii spiskowych podchodzę z ogromną rezerwą.
No i tak sobie myślę, że do tego, żeby być chciwym, cynicznym skurczybykiem, żaden diabeł czy inny boruta nie jest potrzebny ¯\_(ツ)_/¯

Niestety - takie kanalie zawsze były i zawsze będą. Co nie zmienia faktu, że pewne sprawy należy nagłaśniać i pewne zjawiska piętnować.
Niestety - takie kanalie zawsze były i zawsze będą. Co nie zmienia faktu, że pewne sprawy należy nagłaśniać i pewne zjawiska piętnować.


@Kotouak: I co z takimi ludźmi się zrobi? Kiedy skazano jakiegoś Rotszylda, Rockefellera czy Morgana? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DIO_: nie przypominam sobie, żeby takie szychy poniosły konsekwencje swoich działań na drodze formalnej. Może kiedyś coś takiego miało miejsce, ale mi o tym nie wiadomo.
Natomiast czytałem o wielu przypadkach, kiedy to ludzie sami wymierzali sprawiedliwość "tym z góry".
Problem polega na tym, że skutki były bardzo różne...


Ergo - masz rację - co pan zrobisz? Nic nie zrobisz ¯\_(ツ)_/¯

Można co najwyżej nagłaśniać - może kiedyś (już nie za
@DIO_: Nie kilku biznesmenów lecz łącznie około kilkunastu tysięcy osób. W tym rodów na samym szczycie tej piramidy władzy. Wszystko ma swój cel. Świat musi zostać poddany resetowi, by mógł dalej trwać. Reset trwa od 2 lat i wchodzi w gorąca fazę. Wadliwy system, wadliwe struktury społeczne muszą zostać zrównane z ziemią i postawione na nowo. Problem przeludnienia tez trzeba rozwiązać. W przeciągu kilkunastu następnych miesięcy nie zostanie tu kamień na
@DIO_: Nie, nie będzie mnie to dotyczyć. Jestem na to od lat przygotowany i zabezpieczony. Prawdopodobnie i na tym się wzbogacę, wystarczy być w odpowiednich strukturach( ͡° ͜ʖ ͡°). Kwiczeć to będą społeczeństwa, za swoją głupotę, że dali się dobrowolnie zapędzić w kozi róg i nie obronili swoich podstawowych praw. Ci, którzy przeżyją reset, będą mogli zaznać po nim utopii. Ale spokojnie, nie będzie ich zbyt wielu.¯\_(ツ)_/¯
@Levander

Miejsce, czyli miejsce przebywania/zamieszkania podczas rozpoczęcia się/trwania "wyżynki".


No domyśliłam się, że o to chodzi. Ale bardziej chodzi o kraj, miasto czy o to, czy jest się w bunkrze czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wielu płaszczyznach, czyli np. zabezpieczenie żywnościowe, leków, finansów.


Czy pieniądz będzie wtedy coś w ogóle warty?

Ale bardziej chodzi o kraj, miasto czy o to, czy jest się w bunkrze czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NoMoreTearsJustSmile: Chodzi o bycie w danym kraju.

Czy pieniądz będzie wtedy coś w ogóle warty?

To zależy jaki i gdzie. Pamiętaj, dolar jest wieczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problemem może być jego wartość. Gdzieniegdzie możliwe by było wprowadzenie waluty "zastępczej", tam gdzie rodzime