Wpis z mikrobloga

@Pegos: no niestety on nie wie bo jest ignorantem i nie ogląda sportu, a wiedział, że ktoś się #!$%@? do tego na 100% xD, a Seba jechał w zeszłym roku, a co rok to "nowe" lepsze trasy po jeszcze większych zadupiach ¯\_(ツ)_/¯

@Desmosedici: właśnie obecnie jest spoko, pociągi kilkuosobowe kursowały tak w okolicy 2014-2018 później te lokalne konie pozakładały rodziny i już nie jeżdżą wcale albo jakieś lajtowe ustawki. Chociaż
@AbaddonLincoln: e tam, nawet TdP nie wszystko kasuje, w zeszłym roku na niektórych roztoczańskich zmarszczkach tylko Paluta i Bennett w ucieczce zabrali KOMy, a peleton do tej pory wyprzedza kilka osób :P

patrzaj, Parma xD

ale, na co patrzeć? .2, przynajmniej chłop wyjeżdżony
Czasem w pobliżu pojawiają się noname'y z 300km w tym roku i ogólnie na stravie z 1k km (przykładowo konto od 2015), a robią komy przy trasach ~30-60km,
Ogólnie strava za kilka lat będzie wyżyłowana do granic że tylko jakiś globalny reset albo wejście czegoś innego na innych regułach (jakich, nie wiem, gdybym wiedział już zrobiłbym taka apke i za kilka lat trzepał kasę). U mnie w regionie żeby zrobić koronę to serio kosmos, duże zagęszczenie lokalnej koniny plus kilku prosow, puki co top10 cieszy mnie jak koronka
@1964: to też specyfika twojego regionu, że sporo ludzi z całego kraju jeździ tam na górki :P
Mi to by wystarczyła możliwość filtrowania względem jakichś masowych imprez i profesjonalnych atletów. Nie wierzę, że nie da się tego zrobić za hajs z subskrypcji xD.