Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
626 769 + 5 + 6 + 103 + 54 + 35 = 626 972

103 - zobaczyć co znaczy tempo konwersacyjne Babskiego Kręcenia. No jest wysoko, znaczy szybko.
54 - połapać kwadraty na polach i utrzymać tempo
35 - ot tak się pokręcić po mieści
5 i 6 - czu czu i z czu czu

Bardzo mi się podoba, że wsiadając do pendolino jadącego z Gdyni, już w Gdańsku miejsce na rowery jest #!$%@? walizami xD

Nie wiem skąd będzie jechał mój powrotny, ale już się nie mogę doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tygodniu : 203 km
W miesiącu: 1103 km
W roku: 4417 km

Total explorer tiles: 748
Max cluster size: 285
Max square size: 13

#rowerowyrownik #ruszgdansk #rower #wykoptribanclub #rowerowetrojmiasto #kwadraty

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1659290877sdgO9pAQJagSNwXHUcCZwb.jpg
  • 8
@sargento: a nie wiem, ja tu pierwszy raz jadę z rowerem pociągiem i na razie pendolino to mnie nie urzekło, być może nie zwracałem uwagi jak to tam jest. Ale no cyrk, nie sprzedają tych biletów więcej jak jest miejsc, a nawet tych miejsc nie ma tylko trzeba się z całym wagonem kopać, żeby zabrali walizy, a jeszcze trafiłem na kolonię czy inną grupę dzieciorów. Że też do strefy ciszy się
jak będzie następne tempowe kręcenie to pisz, z chęcią odpadnę gdzieś w przed połową ( ͡° ͜ʖ ͡°) to środowe to nawet nie wiem czy było na fb bo nie kojarzę


@Nie_znany: Nie no środowe zawsze startuje około 17:30 pod Galerią i leci tę samą trasę. Ogólnie nie ma dramatu tylko jest rwanie w 2-3 miejscach