Wpis z mikrobloga

Mój skorpion Mariusz to największa pierdoła w śród skorpionów ever. Trzy dni temu wrzuciłem mu karalucha. Codziennie sprawdzałem czy sobie z nim poradził. To, że Mariusz jest przeciętnym łowcą już wiedziałem wcześniej dlatego czasem wrzucałem mu martwe owady. Ale nie mogę go tak wiecznie rozpieszczać. Dziś zaglądam a ten beta skorupiak został #!$%@? z własnego domku xD karaluch przepedził go z jego kwadratu i anektował go sobie na własność. Na zdjęciu niewiele widać ale wystaje lekko szczypiec zażenowanego Mariusza zza domku. Mam nadzieje, że mu wstyd tak jak mi za niego. Jutro pewnie ten karaluch mu #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ehh…
Skorpioni przegryw.
#smiesznypiesek #terrarystyka #skorpiony #zalesie
Pobierz Wezzu - Mój skorpion Mariusz to największa pierdoła w śród skorpionów ever. Trzy dni ...
źródło: comment_165928779258EAFkpVcz4mxyC80zS8mG.jpg
  • 4
@Wezzu: mój gekon ma to samo. Czas reakcji taki, ze jak robak mu przebiegnie pod nosem, to odwraca głowę 5 sekund później. Dwóch świerszczy mu nie wrzucisz bo by go zjadły żywcem XD To chyba skutki pokoleń hodowanych w niewoli :)
@Wezzu: więc mój Lucyferek to nie jedyna pierdoła, która umie zapolować tylko na mączniki z zmiażdżoną głową, bo zwykły spuści mu #!$%@?, chyba że zostanie przecięty na pół, to Lucyferek nawet jadu użyje xD
połam nóżki karaluchowi, nie wrzucaj Mariusza na głęboką wodę skoro jego własny hamburger wygonił go z mieszkania.