Wpis z mikrobloga

Jakie są Wasze doświadczenia z ekosystemami #garmin i #polar?

Szukam zegarka sportowego do:
- śledzenia tętna i tempa w czasie biegania i treningu na siłowni
- trenowania biegania z wbudowanymi w aplikację planami
- (opcjonalnie) śledzenia jakości snu

Porównywałem teraz Garmin Forerunner 45 i Polar Unite lub Ignite 2 i chyba różnica będzie praktycznie tylko w ekosystemie, który polecacie?

#bieganie #elektronika
  • 6
@czz17: Mam polara grit x pro wcześniej chyba z 7 lat m400 z pasem h7. Ogólnie sprzęt nie do zajechania. Ekosystem spoko choć słabe jest to ze nie da się w prosty sposób wrzucić aktywności nie generowanych z polara. Czyli masz zegarek, całodobowy pomiar tętna itd, ale na rowerze korzystasz z wahoo czy czegoś tam innego. W prosty sposób tej aktywności z wahoo nie wrzucisz do polar Flow tak aby liczył
W prosty sposób tej aktywności z wahoo nie wrzucisz do polar Flow tak aby liczył Ci kalorie i inne kwestie zmęczenia itd.

@van_der_bike: Jest jakiś nieprosty sposób? Czy tylko prosto ręcznie można wpisać jaka aktywność, kiedy, ile czasu, i kilka innych? W szczególności, czy da się wgrać np. gpx?

@czz17: Generalnie garmin jest bardzie otwarty ma więcej integracji z innymi produktami/usługami. Choć podobno jest tam wiele informacji bez wyjaśnienia co
pangolin - > W prosty sposób tej aktywności z wahoo nie wrzucisz do polar Flow tak ab...

źródło: comment_1659294947moTt8oMRghqJPAfnDtHPMM.jpg

Pobierz
@pangolin: No jest. Apka nazywa się RunGap i potrafi synchronizować aktywności miedzy wszystkimi platformami. Nie powiem Ci teraz czy jest płatna czy darmowa bo nie pamietam. Ogólnie mam ale nie chce mi się jej uruchamiać i odpalać synchronizacji.
@czz17: u mnie w domu kilka garminów. Sam używam Fenixa 6X Pro i Edge 530. Narzekać nie mogę, na bardziej intensywne wysiłki używać pas do tętna.

Aktualnie rower, basen, siłownia, spacery. Bieganie po kontuzji na razie odstawione.

Nie mogę narzekać, ale w przy planowaniu i jeździe po trasach rowerem wspomagam się komootem.