Wpis z mikrobloga

@cwlmod: wiem, że ty trollem jesteś tęczowy ludziku, prostych słów nie rozumiesz które napisałem. Ten gościu ma się za mentora motoryzacyjnego, robi różne dramy, gówno testy dla wyświetleń. Chciał sobie poszpanować i karma wróciła za cwaniakowanie przed kamerą
@PiO7R: Ja jestem trollem bo wytknąłem ci oczywistą głupotę i prostactwo? xD Niech ci będzie skoro troll = mądrzejszy od ciebie, w twoim słowniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Eh co to za fejkowa drama, że mu samochodu nie chcą naprawić. No po prostu powinien zapłacić 2 miliony i zaparkować auta aż do końca leasingu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe też skąd ma
@PiO7R: O #!$%@? jaki ty masz ból dupy, że ktoś jest lepszy od ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poważny człowiek zrobił by filmik by na nim zarobić i obrobić dupę chamom, którzy go obrazili, a potem i tak pójdzie do sądu. Wiadomo, że ty nie lubisz zarabiać pieniędzy, więc nigdy cię nie będzie stać na nową dacie z takim podejściem do życia

BTW skoro filmik nie jest
@cwlmod: jaki ból dupy? xD oglądam go od 2016 był zwykłym gościem a teraz zgrywa mądrale. Kupuje co mu wpadnie w oko bez przemyślenia, że taki samochód ciężko serwisować i części nie zawsze są dostępne a personel przeszkolony do obsługi. Poza tym po tej powłoce antykorozyjnej, pierdzącym głośniku, zajechanych oryginalnych hamulcach widać jakość tego wozu dla #!$%@? hamburgerów.
@cwlmod: bo widzisz jak ktoś się zna to unika brania leasingów na takie auta gdzie są problemy z serwisem, a importer to jakaś niesprawdzona firma. Kupując te samochody chciał pokazać wszystkim, że go stać, a potem robi aferę o jakieś auto zastępcze
@cwlmod: Zabawne w tej historii jest to, że Hornet nie jest oficjalnym dealerem, tylko subdealerem np. Cadillaca - kupują nowe od dealera z Niemiec - dlatego nie dostał instrukcji do aut w języku polskim. A najzabawniejsze jest to, że Hornet wcale nie ma oficjalnej autoryzacji na serwis Cadillaca w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)