Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do różowych:
Czy kiedykolwiek podeszłyście do mężczyzny i pokazałyście wprost że wam się podoba? Np. uśmiechem albo wprost zagadałyście że "fajny jesteś, chciałabym cię poznać" czy w coś ten deseń?

Mój brat miał taką sytuacje (ostre zakola, przeciętna buza, umieśniony ale nie fitnesiak ale bardziej taki kawał chłopa, wzrost ok 180) że dziewczyna kurier która przyjechała do ich firmy (dziewczyna widocznie taka bardzo wyluzowana śmieszka itp. ogólem fajna) między słowami zapytała go że fajnie jakby poszli razem na kawę. Brak z uśmiechem kulturalnie odmówił i powiedział że ma dziewczynę na co ona "ojj jaka szkooda" z uśmiechem i życzyła mu dobrego dnia :3
#kobiety
#podryw
#podrywajzwykopem
#rozowepaski
#logikarozowychpaskow
#rozowypasek
  • 23
  • Odpowiedz
@Aurielle: to mi doradź - jeżeli dziewczyna nieznajoma przy każdej okazji się na ciebie gapi, w sensie tak prosto w oczy ok 5-7 sec bez uśmiechu, taki neutralny wyraz twarzy - to ona chce żebyś zagdał???
bo miałem taką sytuację...
  • Odpowiedz
@Aurielle: ok. Teraz wiem że facet robi pierwszy krok nawet w 99 proc przypadkach ale co by się stało dziewczynie jakby się patrzyła i uśmiechała i sama zagadała?
Czasami myślę że ta propaganda silnej i niezależnej Polki to bujdy na resorach...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aurielle: To u mnie w kołchozie jest taki przypadek że julka zagaduje do chłopa. On ją zlewa nawet cześć nie odpowie, mówiła do ludzi że mają fajnego kolegę. O co chodzi? To jest te mityczne zainteresowanie chłopem przez dziewczynę czy jak?
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: kolega albo dzik, albo mu się nie podoba, albo nie wiem co...
No właśnie w tym jest ambaras że taka dziewczyna poczuje się jak chłop z całą tego odpowiedzialnością ... będzie musiała sobie dać radę z odrzuceniem...
My musimy - one najprawdopodobniej się tego boją i je to boli bardziej - wbrew propagandzie...
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: tak tylko że większość mężczyzn MUSI się z tym zmagać i sobie poradzić - nawet chady czasami dostają odmowę - widziałem naocznie. Laska może cię odrzucić bo "bo tak chce teraz". Dlatego szkoda że nad od małego nie uczyli by się nie przejmować tym bo realnie facet ma bardzo mało w tej kwestii do powiedzenia...
Za to byliśmy zawstydzani i wyśmiewani przez kumpli/otoczenie...

Chodzi mi o to że mi kuku
  • Odpowiedz