Wpis z mikrobloga

Hej mirki - jak wygląda sytuacja z Nju mobile? Potrzebuję tylko nielimitowanego Internetu i rozmów na komórki a kalkulator na stronie mówi mi że będzie mnie to kosztować raptem 38 zeta. Fajna oferta, aż mi cebula w piwnicy pączkuje. Ma teraz numer w Play, niestety umowę zawarłem w kwietniu i kończy się ona w 2015 dopiero.

Jak wyglądają wasze doświadczenia z tym operatorem, jak wygląda kwestia przeniesienia numeru, płatności i tym podobne?

Brać?

#njumobile #telefony #gsm #pytanie #kiciochpyta
  • 3
@Pokrakk: Sporo ci coś wychodzi. Teraz po uruchomieniu usługi Do komórkowych za 19 zł i wykupienie pakietu internetowego za 7 zł 750 MB rachunek miesięczny wychodzi 26 zł. Nie wiem jakie jest Twoje zapotrzebowanie na transmisję danych dla mnie jest to wystarczająca ilość.

Przeniesienie wygląda tak jak u każdego innego operatora, wybierasz okres przeniesienia na stronie dostajesz dokumenty i czekasz na realizację.
@Pokrakk: masz do wyboru przeniesienie z zachowaniem okresu wypowiedzenia(1 miesiąc) z końcem promocji lub bez zachowania okresu wypowiedzenia. Dostajesz numer tymczasowy i z niego korzystasz i czekasz na przeniesienie swojego numeru właściwego. Jak wybierzesz opcję bez ponoszenia kosztów za zerwanie umowy u dotychczasowego operatora to płacisz tu i tam. Natomiast, jeśli wybierzesz przeniesienie z okresem wypowiedzenia do dojdzie ci kara za zerwanie umowy i nr. masz w nju w przeciągu miesiąca.