Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

@krzawer_turpan: #!$%@? z technicznych kierunków, chyba że jesteś prawdziwym pasjonatem i kochasz daną dziedzinę i chcesz być w niej super specem, potrzebujesz papier i jesteś gotów do walki z dziadami na uczelni. Jeżeli chcesz iść na air czy elektro z takim nastawieniem, że w sumie to nie wiesz co chcesz robić w zyciu ale wydaje ci się, żę bedąc inżynierem takich poważnych kierunków dobrze zarobisz to jesteś w #!$%@? błędzie. W PL jedynie #!$%@? do dupy dostaniesz jako inżynier spoza IT. Skończysz air czy elektro i na start dostaniesz mniej niż twój kumpel w fabryce co po 8h pracy ma fajrant i świat go nie interesuje. W PL rynek inżyniera leży i #!$%@? kwiczy.


@mlodyernest: temat sprzed dwóch miesięcy, ale jedne z najmądrzejszych słów jakie przeczytałem tutaj, to podbiję. Szkoda tylko, że kilka lat za późno jak też się dałem nabrać na "polibudę", aż mi dupę z bólu rozsadza cały czas, mimo że już po obronie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#automatykairobotyka #automatyka #politechnika #studia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e556c51c3f6119e89f1ada
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: inżynier może ma słabo na początku, ale kolega z magazynu będzie tyle samo zarabiał przez następne 30 lat, a ty możesz awansować np. z inżyniera na kierownika budowy, łapać zlecenia, potem dyrektor budowy ewentualnie jakiś management, dla tych szans rozwoju warto
  • Odpowiedz