Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem z czujnikiem

wału korbowego, podczas wymiany rozrusznika uszkodziła mi się wtyczka od tego czujnika. Znalazłem więc nowa, i ją połączyłem kable metodą jak na zdjęciach a także owinąłem najpierw pojedyncze kable taśmą izolacyjną a później całość również jest na zdjęciu. Mimo wszystko są problemy z tym czujnikiem, samochód raz odpala raz nie, potrafi zgasnąć w losowym momencie. Inpa pokazuje tylko i wyłącznie błąd właśnie tego czujnika, dodam że nie znam się na elektryce i mechanicy więc mogłem coś zrobić źle, czegoś nie wiedzieć. Będę wdzięczny za pomoc.

#samochody #motoryzacja #bmw
Pobierz
źródło: comment_16592074805Zs64bbVOzu6XNDbbPKMFk.jpg
  • 6
@pzyczko: nie no chłopie, zlutuj to normalnie przecież na takiej wiązance to jest opór jak #!$%@?, nic dziwnego że raz łączy raz nie, nie mówiąc że taki czujnik potrzebuje zajebistego sygnału cały czas, zobacz na YT jak się lutuje kable i działaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pzyczko: Osobiście używam zwykłej LTF, ale przyznaję że nie wiem czy się tutaj nada. Poszukaj czegoś o jak najmniejszej rezystancji i spróbuj, możesz kupić kilka typów i pomierzyć gdzie będzie najmniejszy opór. Złączki zwykle kosztują grosze, a nadmiar się nie zmarnuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)