Wpis z mikrobloga

Jest jakaś spora inba o aktualizacje 1.19.1, na reddicie już ją nazywają 1.19.84 (ogromna cenzura czatu), ktoś byłby chętny do zawołania jak skleje znalezisko w temacie?

Along with the support for reporting chat, reported players can now be banned from online play and Realms after moderator review


czyli jeśli na prywatnym serwerze, nawet jeśli będą tam grać dwie osoby, powiesz coś nie tak, to dostaniesz bana na konto na wszystkie prywatne (i realmowe) serwery, tak w duzym skrocie

community juz znalazlo obejscie -> https://modrinth.com/mod/no-chat-reports -> i pyk reporty nie działają

Plusujących zawołam do podsumowania

#minecraft #gry #microsoft
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek

@vulcanitu

czyli jeśli na prywatnym serwerze, nawet jeśli będą tam grać dwie osoby, powiesz coś nie tak, to dostaniesz bana na konto na wszystkie prywatne (i realmowe) serwery, tak w duzym skrocie


Bzdura, bana mozesz dostac tylko jak ta druga osoba cie zglosi.
  • Odpowiedz
@Dajzel: no, czyli grasz w dwie osoby z kumplem, kumpel dla jaj Cię zgłasza i masz problem xD

Co w tym jest nieprawdziwego? Nie bez powodu całe community nazywa aktualizacje 1.19.84. Na szczęscie mozna to zablokować i mieć to w dupie, imo zaraz wyjda pluginy ktore beda to samo robic z wiadomosciami i bedzie git
  • Odpowiedz
@Dajzel: Mojangu nie powinno interesować co sie dzieje na prywatnym serwerze. Jak będzie inicjatywa zablokowania tego server-side to nawet sie dorzuce, i mam nadzieje ze kazdy na kazdym serwerze zablokuje widocznosc wiadomosci od strony mojangu, tak, ze raporty to będzie nie do odczytania tekst.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: aleście się wszyscy obudzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raban zaczął się już jakiś czas temu od wprowadzenia usuniętego w 1.13 snoopera, czyli funkcji wysyłającej do Mojangu różne dane, które mają być wykorzystywane do usprawniania działania gry. Z tą różnicą że poprzednio ta funkcja mogła być wyłączana, ale teraz jest na stałe aktywna. W changelogu było o tym wspomniane, ale tak mglistym językiem, że ludzie zaczęli mieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: za to ja od zawsze śledziłem na bieżąco co się dzieje w Minecrafcie. Już przy migracji kont do Microsoftu zaczęło coś mi śmierdzieć.

Patrząc na fakt, że hasztagi Mojang i saveminecraft trendują na Twitterze bodajże drugi dzień bez przerwy, to jest bardzo źle xD

Czekam jeszcze, aż wyjdzie ten Minecraft Legends. Przecież po tym, co się teraz odwala nikt tego nie będzie chciał kupować.
  • Odpowiedz