Wpis z mikrobloga

@Tytanowy: Pracujący też łykają socjal, myślisz że tylko bezrobotni są wdzięczni za 500+? Teraz masz wakacje kredytowe to parę osób pewnie namówi...
Uważanie że 50% niezdecydowanych też w ciemno można wziąć że nie zagłosują na PiS to też optymizm. Do tego mamy jeszcze inne partie na które ludzie oddają głos.

Ogólnie nie możesz wziąć elektoratu PiSu do jednego worka i stwierdzić niech każdy inny zagłosuje na partię która podejmuje dobre
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: no a co ma powiedzieć, że usunie? To byłoby równoznaczne z przegraniem wyborów. Przynajmniej mam taką nadzieję, że tylko mówi że nie usunie a zrobi na odwrót po odebraniu władzy. Tylko nadzieja w tych czasach została. Polaczki sprzedały się za grosze
  • Odpowiedz
Przynajmniej mam taką nadzieję, że tylko mówi że nie usunie a zrobi na odwrót po odebraniu władzy


@celebert: to możesz na PiS głosować, oni też nie mówią że usuną zeby nie przegrać wyborów XD Nadzieja matką nawet nie głupich ale wypierających rzeczywistość
  • Odpowiedz
@Nighthuntero:

Czekam na fikołki neuropków, o tym że musi tak mówić bo inaczej nie wygra wyborów.

Zapowiedź likwidacji 500+ może się zakończyć utratą paru punktów procentowych, ponieważ elektorat korzystający z 500+ ucieknie. Z drugiej strony mogą do PO przyjść nowi ludzie, którzy będą chcieli likwidacji tego. Widocznie przekalkulowali sobie, że lepszą opcją będzie zapowiedź utrzymania 500+ ¯\_(ツ)_/¯

Swoich polityków też musi pilnować, bo jak coś chlapną może się oberwać całemu PO. Wyborcy opozycji wydają się o wiele wrażliwi na takiego rzeczy od
  • Odpowiedz
Gdyby PO od początku krytykowało rozdawnictwo i straszyło wzrostem zadłużenia i inflacją, to teraz wystarczyłoby odcinać kupony "a nie mówiłem" i mieliby z 50%, bo jeszcze nadal pracujących na to państwo jest więcej niż emerytów i nierobów.


@Tytanowy: inflaxja nie wynika z 500 plus.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nighthuntero:

Prawda jest taka że każdy kto otwarcie będzie popierał zniesienie tego gówna, to ma przegrane wybory. Każdy kto już przyzwyczaił się do otrzymywania 500+ czy tych ekstra emerytur by poleciał oddać głos na PiS, nawet jak już jest mocno zmęczony tą partią. Inna sprawa że można utrzymać 500+, ale zmienić jego formę. Np. jako odpis od podatku.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: dobra chłopie nie ma co z tobą dyskutować wyżej srasz niż dupe masz, przeczytałeś parę newsów na internecie i przedstawiasz się jako wielkiego znawcę polskiej sceny politycznej. Piszesz w jakiś dziwny ironiczny sposób, i przez to dla mnie jesteś ułomem.
Nie powiedziałem że nie można głosować, tylko na polskiej scenie nie ma za bardzo na kogo głosować. Rozumiesz to czy znowu będziesz jakieś pierdoły pisał.
  • Odpowiedz
@celebert: rozumiem, ale rozumiem że jeśli ktoś głosuje na jakąś partię bo wierzy że nie spełni ona swoich obietnic wyborczych i nazywa mnie ułomem to dla mnie komplement, bo minus z minusem dają plus ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A jeśli nie ma na kogo głosować - to nie radzę głosować na jakąś opcję bo może kłamie. W zupełności poważnie.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: nazwałem cię ułomem ze względu na to w jaki sposób piszesz, w niektórych sytuacjach minus z minusem daje plus jednak w innych daje po prostu dwa minusy. W Polsce natomiast często głosuje się przeciw komuś, dla mnie jest to głosowanie przeciwko PiSowi, miał okazję się wykazać nie poszło im najlepiej i jedyną partią która ma szansę na wygraną jest po. Zaraz mi powiesz, że przez takie myślenie nic się
  • Odpowiedz
@celebert: Dobrze, uwaga - wymieniam lepsze opcje:
PSL
Razem
Lewica
Konfa
A wiesz dlaczego są lepsze?
Bo nie ma nic gorszego dla państwa niż duopol XD Trzeba mieć zdolność koalicyjną, zgadzać sie na projekty innych partii, dogadywać, a nie że dyscyplina partyjna i styknie. Głosuj na cokolwiek innego niż ów duopol co ma szanse wejść. Szanse na wejście do sejmu mają wszystkie z ww, a "wygrana" jeśli będzie np 35%
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: oczywiście, jak mógłbyś się inaczej ocenić, jesteś zbyt arogancki żeby można było z tobą dyskutować, nawet mnie nie znasz i nie wiesz co robię a oceniasz mnie. Ja oceniłem cię tylko ze względu na sposób w jaki się wypowiadasz. No cóż pewnie sobie dołączysz kolejną zwycięstwo internetowe. Bardzo chciałbym cię lepiej poznać i potwierdzić moją opini3 na twój temat.
  • Odpowiedz