Wpis z mikrobloga

@This-Is-Bigos: Czego tagujesz InterCity jak firma ma jasnoniebieskie fotele dla klasy 2 i ciemnoniebieskie dla 1. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sądząc po barwach to Koleje Wielkopolskie. Świat poszedł do przodu, wymyślono anfetamine, samoloty a wykopki nadal myślą że w Polsce jest tylko PKP i jeden przewoźnik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@This-Is-Bigos: co w tym złego? Serio, jest lato, chłop ma klapeczki więc bardzo wątpliwe żeby zapach był problemem (bo jaka różnica czy trzyma w laczkach czy na fotelu?)
Wydaje mi się że wychodzą tu geny prawdziwego Polaka - "jak ktoś może sobie wygodnie siedzieć" ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie proste rzeczy jak zdjęcie butów, wypicie piwka pod chmurką czy nie zapie*dalanie w pracy ponad normę? To się
  • Odpowiedz
@darvd29
@Pajonkek
A jakby miał grzybicę skóry głowy to ma nie opierać się o zagłówek? A jak ma grzybicę łokcia to nie może ręką dotknąć fotela? A jak ma covida to nie powinien oddychać?
Ludzie siedzą spoconymi dupami nie mytymi od dni na tych fotelach, a największy problem to gole stopy
  • Odpowiedz
@szmektalekawurst: @Pres: Chłopcy, wy tak na poważnie? Toć to obrzydliwe. Cholera wie, w co wcześniej wlazł tymi klapkami i czy przypadkiem ukradkiem nie wyciera tego w siedzenie, na którym ja, z moim kuzwa szczęściem usiądę w jasnej spódniczce. O grzybicy, pocie, brudzie, łuszczycy nawet nie wspominając.
Kolej to nie jest drugi dom, żeby sobie takie wygodnictwo odstawiać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pajonkek: @zuzka-kotkowska: dokładnie to co przedmówca - stopy jednego człowieka mogą być bardziej higieniczne niż tyłek innego. Trzymajmy się po prostu zasady że ma być czysto i schludnie - a czy to stopy, twarz, spodnie, cokolwiek - to już bez znaczenia
  • Odpowiedz
@szmektalekawurst: Ale wiesz, moje zapachy wciąż są chronione przez rzeczy, prawda? Twarzy czy pach też nie wycieram w to siedzenie. Litości. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale wiedz, że użycie kilku kosmetyków załatwia problem z poceniem się i śmierdzeniem, zaburzenia układu trawiennego też można łagodzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz