Wpis z mikrobloga

Wywieźli? Oj wywieźli konkretnie
Kogo zaskoczył ryneczek tego zaskoczył, ja nie dowierzałem w dzisiejszą pompę po tych 2 dniach euforii, a tu prosze porobiony jak dziecko.

Na chłodno to analizując po fakcie to wydaje się logiczne, piękna wywózka 3 dniowa wywózka na zamknięcie miesiąca, wyleszczenie shortów i zrobienie nadziei że przebiliśmy poziomy to teraz tylko góra.

Scenariusz dalej taki sam czyli spadki i to masywne, a pierwsze będzie crypto zrzucane na weekend(oczywiście będzie to tłumaczone korekta, łapaniem oddechu itd.), dlatego pozycje zostawione i obserwujemy. Dolar zleciał, ale został ładnie obroniony.

Tyle ile dziś się naoglądałem, naczytałem, zobaczyłem analiz o tym że lecimy to the moon, beka z tych co na dołku nie wzięli, magiczne poziomy zostały obronione itd. to przez kilka miesięcy nie było.

Prawdziwa bessa, shorty i longi zostają wywiezione, zabawa się zaczęła
A recesja? Jaka recesja jest git przecież
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #kryptowaluty #ekonomia #inwestycje
Pobierz zjadaczszyszek3000 - Wywieźli? Oj wywieźli konkretnie
Kogo zaskoczył ryneczek tego za...
źródło: comment_1659128956bNVWdbV2o9YT4cO1ZGhXuC.jpg
  • 11
Scenariusz dalej taki sam czyli spadki i to masywne, a pierwsze będzie crypto zrzucane na weekend


@zjadaczszyszek3000: W wielu miejscach bym się z Tobą zgodził, jednak to zdanie świadczy chyba o tym, że bardziej koncentrujesz się na swojej opini o rynku, niż na reagowaniu na jego zachowania.
Może będzie tak jak piszesz, ale obecny rajd swoim zasięgiem jest już podobny do ruchu luty-kwiecień. Teraz jednak gra jest w nieco innym środowisku,
@DJ007
Moja opinia nie wyklucza reagowania na rynek, nawet go potwierdza. Reaguje na na te pompowanie bo uważam że jest to nic innego niż narobienie hopium, zlikwidowanie shortujących i zapakowanie longujących, którym pewne poziomy potwierdziły rajd w góre.

Wymieniłeś pare rzeczy, które czychają na rajd w góre, a ja to rozgrywam tak że to jest hopium pod kolejna wycinke, #!$%@?ć recesje, pozytywne wyniki kilku spółek, ropa zlatuje itd. No nie, dla mnie
uważam że jest to nic innego niż narobienie hopium,


@zjadaczszyszek3000: Ja też tak uważam, ale im dłużej trwa wzrost, tym mocniejszy impet za nim może pójść i opinia nie będzie ważna. Rynek może rosnąć, gdy część jego uczestników będzie obserwowała z niedowierzaniem. Hopium zamieni się w kolejne zlecenia buy, i dalej już leci samo. Zawsze tak jest gdy rodzą się odbicia i to niezależnie od otoczenia makro. Sam czekam na S
@DJ007

Jak sobie zerkniemy na wykres to
Nasdaq - blisko 20% odbicia
Sp500 - blisko 15% odbicia
Dax - blisko 10% odbicia
A od 3 dni widzielismy pompy na wszystkim, a wszystko co przedtem roslo spadlo, a najbardziej moją uwage zwróciła obrona dolara.
Masz racje bo nie ma co się kopać z bykiem i czasem trzeba iść z trendem. A to czyja predykcja się spełni predykcja to już czas pokaże.
najbardziej moją uwage zwróciła obrona dolara.


@zjadaczszyszek3000: No i właśnie eurusd jest raczej w układzie kontynuacyjnym do okolic 1.0400, DAX już wyszedł przed szereg nie czekając na wybicie eurusd. Paliwo chyba jeszcze jakieś jest.