Wpis z mikrobloga

siemanko, myślałem żeby wrócić po latach do tibijki, niestety obecny kierunek rl niezbyt mi odpowiada

orientuje się ktoś czy jest jakiś ots na bazie realnej mapki exp x1/x2, i kliencie 7.4-8.1 ? i tak żeby też ktoś tam grał a nie 20 graczy na krzyż

z fartem

#tibia
  • 9
  • Odpowiedz
niby spoko, ale nie podoba mi się ten loot x3, skill x4, jakieś dziwne featurki też. marzy mi się po prostu old real tibia 7.6 ale rozumiem że chyba nie ma takich otków?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mandigal: jakby ots na którym chcesz zagrać zaczął umierać, to pamiętaj, że w rl tibijce to Ty jesteś twórcą swojej postaci i możesz grać według swoich zasad. Jest dość popularny styl gry - ironman. W skrócie polega na odrzuceniu większości udogodnień. Najlepiej jak sobie googlniesz "tibia ironman rules". Są całe gildie dla takich graczy.
Traktuj to jako podpowiedź. To jak będziesz grał zależy tylko od Ciebie. Nikt Ci nie każe wydawać
  • Odpowiedz
  • 0
@mandigal

Tibiantis.

Teraz może jest ponowny kryzys z ilością online (w godzinach szczytu 180+/- osób). Jak wiadomo są wakacje. W okresie zimowym grało po 400 osób. Fajny klimat, serwer stabilny, stoi już dwa lata i parę dni temu zarządzający serwerem puścili trochę informacji na temat przyszłości.
Jakbyś się zdecydował to mogę jakiś starter pack na mainie podrzucić:)
  • Odpowiedz