Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam dla siebie dobrego telefonu na Android.
Moje wymagania to:
* długie wsparcie producenta jeśli chodzi o aktualizacje i patche security
* świeży Android: A12+
* świeży model
* cena do 4000 PLN

Długo zastanawiałem się nad Pixel 6 / Pixel 6a, ale ma on kilka rzeczy, które są dla mnie raczej nieakceptowalne.

Teraz na krótkiej liście mam SAMSUNG GALAXY S21 FE 5G 256GB (lub 128GB).
Widzę, że w sklepach jest po 3200 PLN.

Czy przy tych wymienionych moich wymaganiach warto zwrócić uwagę na jeszcze inne modele smartfonów?

#android #samsung #pytanie #s21 #pytaniedoeksperta
Pobierz Adaslaw - Mireczki, szukam dla siebie dobrego telefonu na Android.
Moje wymagania to...
źródło: comment_1659110793R9AaJtdKBP4xmbJXdalNJa.jpg
  • 16
jak coś to mam pixela i mogę na jakieś pytania odpowiedzieć. No ale on jest raczej koło 2 tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@eXe1987:
Dzięki Mireczku :)
Pixel 6 długo miałem na liście, ale za bardzo irytują mnie szklane plecki , brak 5G i brak oficjalnej dystrybucji na Polskę.

Teraz jest premiera 6a, ale też jakoś do mnie on nie przemówił z podobnych powodów.
@Adaslaw: z Amazon.de masz wysyłkę do Polski i mega dobry support
Szkkane plecki u mnie to nie problem bo mam tel w coverze a co do 5G... Na razie to nie jest problem moim zdaniem póki LTE działa tak sprawnie. Co do samego telefonu to pewno z flagowcami obecnymi nie ma startu ale w swojej półce cenowej jest na prawdę dobrze
tylko pół roku zajęło( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@vulcanitu: @eXe1987
No ale po co się spieszyć :)
Powiem więcej: abyście mieli więcej powodów do heheszek, to powiem Wam, że telefon kupiłem coś koło października i leżał nawet nieodfoliowany w pudle przez 3 miesiące, bo miałem pilniejsze sprawy w życiu :D
@vulcanitu: @eXe1987 Dziś może rozważyłbym również Motorolę, bo ponoć ta firma robi smartfony z jednym z najbardziej czystych Androidów, bez bloatware. Ale nie kupiłem Motoroli bo było za mało informacji ze strony tej firmy, jak długo dostarczają aktualizację systemu, w szczególności chodzi o aktualizacje bezpieczeństwa. Skoro oni (Motorola) nie ma czasu ani potrzeby informować o takich aspektach, to ja nie zamierzam wydawać pieniędzy na ich produkty,