Wpis z mikrobloga

Mirki, jutro mam wesele u znajomych - moja różowa jest świadkową. Z racji, że wieki nie byłem na weselu to powiedzcie, ile teraz daje się do koperty? Wesele na sali z orkiestrą + poprawiny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wesele #slub
  • 10
  • Odpowiedz
@kezu5osiem100: ja bez poprawin w tym roku 700, co nie znaczy ze musisz dać więcej ot nagonka żeby nie wyjść na skąpca. Moim skromnym zdaniem wypada dać tak żeby się zwróciło za talerzyki i chociaż ta stówka dwie zostały( oczywiście gdy nie jesteś "funkcyjny")
  • Odpowiedz
@kezu5osiem100: dajesz tyle, że gdyby ci z konta znikła dwukrotność tego to nie będziesz musiał ciągnąć do kolejnej wypłaty na misce ryżu

jesteście tam zaproszeni dla towarzystwa, bo jesteście znajomymi młodych czy na odczepnego tylko po to, żeby robić za bankomat finansujący imprezę?
  • Odpowiedz
@kezu5osiem100: jednodniowe/dwudniowe? Gwarantują nocleg/transport?

A dobra, napisałeś, że dwudniowe.
U mnie na jednodniowym (rok temu):
Świadek: 1500 zł
Świadkowa: 2000 zł
Warto też dodać, że ze swojej kieszeni pokrywali kawalerski/panieński, które pewnie też ok 1000 zł wyszły.
  • Odpowiedz
@Catmmando jedyny rozumny. Mam w te wakacje trzy wesela i co już batalii stoczyłem z swoją różowa (podsycana przez teściowa) to moje.

Ja zostaję przy tym, że jesteś tam zaproszony bo Cię chcą. Nieważne ile dasz. Nie wiem ile się daje za talerzyk. Powiem więcej #!$%@? mnie to obchodzi, bo czemu miałoby? To oni organizują a nie ja. Jeśli ktoś liczy że mu się zwróci to znaczy że go nie bylo na
  • Odpowiedz